Per recuperar els drets dels treballadors i les treballadores de l'Educació      Vine i lluita amb nosaltres!

15 d’octubre de 2013

UPC: Resultats electorals a JPAS-F 2013-2017


CCOO guanya de nou les eleccions sindicals, i amplia el nombre de delegats/ades. 

Aquest resultat és la mostra evident del suport ampli i majoritari dels treballadors i treballadores de la UPC a les persones que formen la candidatura de CCOO.

I aquestes persones, com ha estat sempre, continuaran treballan amb responsablitat i coherència en la defensa i millora dels drets i les condicions laborals del col·lectiu.

Moltes gràcies pel suport, i felicitats als companys i companyes de CCOO Universitat!

Resultats electorals 2013 Junta del PAS-F

  • CCOO    9
  • UGT                 6 
  • PAS a PAS     6 

Resultats electorals 2009 Junta del PAS-F

  • CCOO    8
  • UGT        7 
  • CAU        6 




Les persones candidates per CCOO a JPASF 2013-2017.



CANDIDATURA CCOO

ELECCIONS JUNTA PAS-F 
15 D'OCTUBRE 2013

La candidatura de CCOO a les eleccions del dia 15 està formada tant per persones que ja hem estat en l’anterior Junta, com per persones noves. De diferents campus, de l'àmbit d'administració i de biblioteques.

Volem treballar els pròxims quatre anys per defensar i millorar les condicions de treball del nostre col·lectiu, amb la teva participació i el teu suport.

Treballarem AMB TU, PER A TU.  El teu vot a CCOO no s'adorm ni es llença després de les eleccions. Et dóna força i ens dóna força. Per això te'l demanem. 
Si vols que en els pròxims quatre anys el teu vot treballi
amb responsabilitat i coherència dóna'ns el teu suport.



EL 15, CCOO + QUE MAI



Reunió amb alguns candidats de la nostra llista el passat divendres 27 a la FME. 
D'esquerra a dreta i de dalt abaix. Imma Suy, Montse Tornés, Andrés Arauz, Laura Fdez., Isabel Capmany, Luz Alberola, Miguel Ángel Gonzalvo, Georgina Artal, Alicia Fdez., Manel Mendoza.


Candidatura de CCOO a la JPASF


Ordre Nom Cognoms Campus
1 ALICIA FERNÁNDEZ PASTOR UTG ÀMBIT ARQUITECTURA DE BARCELONA
2 MIGUEL ANGEL GONZALVO SANCHO UG DELS DEPARTAMENTS MAIV-ET
3 LAURA FERNÁNDEZ GUTIÉRREZ UNITAT DE GESTIÓ DEPARTAMENTS LSI ESSI
4 MANEL MENDOZA GARCIA SERVEI DE BIBLIOTEQUES, PUBLIC. I ARXIUS
5 GEORGINA ARTAL LATORRE UG DELS DEPARTAMENTS MAIV-ET
6 ADELA ORTIZ ORTIZ ETSE TELECOMUNICACIÓ BARCELONA
7 EVA CABALLERO GONZALEZ SERVEI DE PERSONAL
8 LUZ ALBEROLA PEREZ SERVEI DE BIBLIOTEQUES, PUBLIC. I ARXIUS
9 MARTA BASTARDAS GIRBAU UTG ÀMBIT ARQUITECTURA DE SANT CUGAT
10 JUAN ANTONIO FUENTES JIMENEZ SERVEI DE PERSONAL
11 MONTSERRAT TORNÉS MITJANS SERVEI DE BIBLIOTEQUES, PUBLIC. I ARXIUS
12 PATRICIA DUARTE GARCÍA ETSE INDUSTRIAL BARCELONA
13 YOLANDA DELGADO RODRIGUEZ UNITAT DE GESTIÓ I SUPORT ICE-IS.UPC
14 M. CARMEN FERNÁNDEZ GUTIÉRREZ ENG.HIDRÀULICA, MARÍTIMA I AMBIENTAL
15 SÍLVIA SELVA RIPOLL ETSE TELECOMUNICACIÓ BARCELONA
16 IMMA SUY MARTINEZ SERVEI DE BIBLIOTEQUES, PUBLIC. I ARXIUS
17 ISABEL CAMPMANY BAJONA UTG ÀMBIT ARQUITECTURA DE BARCELONA
18 MARIBEL GALINDO PINOS ENG.MECÀNICA
19 MAGDA MESTRES RODRIGUEZ UG DELS DEPARTAMENTS MAIV-ET
20 YOLANDA ALCÁZAR LÓPEZ SERVEI DE LLENGÜES I TERMINOLOGIA
21 EILA GUEROLA PEÑA ETSE CAMINS, CANALS I PORTS BARCELONA
22 MERCÈ NOGUERA MARTÍNEZ TEORIA SENYAL I COMUNICACIONS
23 ÀNGEL BEUMALA RAVENTÓS SERVEI DE BIBLIOTEQUES, PUBLIC. I ARXIUS
24 PATRICIA GIMENO ALLUÉ ETSE INDUSTRIAL BARCELONA
25 MERITXELL FREIXA RODRIGUEZ ARQUITECTURA DE COMPUTADORS
26 SÍLVIA MARTÍNEZ JOVER ARQUITECTURA DE COMPUTADORS
27 ANDRES ARAUZ ZABALA SERVEI DE PATRIMONI
28 INMACULADA GÓMEZ GÓMEZ UG SERVEIS COMUNS CAMPUS TERRASSA
29 JOAN AMAT FREIXA SERVEI DE GESTIÓ ACADÈMICA
30 MARISSA CAMPRUBI GONZÀLEZ UTG CAMPUS VILANOVA I LA GELTRÚ
31 M. JOSE PALAU SALGUERO ETSE CAMINS, CANALS I PORTS BARCELONA
32 LEYRE FERRER YABAR ETSE INDUSTRIAL BARCELONA
33 INMACULADA GORGORI RAMON FACULTAT DE MATEMÀTIQUES I ESTADÍSTICA
34 NURIA PRADAS ALONSO EPS EDIFICACIÓ DE BARCELONA
35 SONIA BETALU RAMIREZ EPS EDIFICACIÓ DE BARCELONA
36 ADOLFINA ARABI MORENO SERVEI DE PERSONAL
37 ROSA M. ELMEUA NAVARRO ETSE TELECOMUNICACIÓ BARCELONA
38 M.JOSE MORENO PAREDES EXPRESSIÓ GRÀFICA A L'ENGINYERIA
39 JACQUES SORIN SCHOJED ETSE INDUSTRIAL BARCELONA
40 IMMA PIE PANAREDA ENG.MECÀNICA
41 MONTSERRAT GASCÓ PAREDES GABINET DE PROJECTES ESPECÍFICS
42 ARACELI GARCIA MARTINEZ EPS EDIFICACIÓ DE BARCELONA
43 GEMMA MASIP FRANCH UTG ÀMBIT ARQUITECTURA DE SANT CUGAT
44 VICTORIA CAMPILLO RUEDA CTT-SERVEI DE GESTIÓ ECONÒMICA R+D
45 NURIA MANZANARES BLAZQUEZ ESCOLA D'ENGINYERIA DE TERRASSA
46 MARIA RUIZ GRACIA UTG ÀMBIT ARQUITECTURA DE BARCELONA
47 MAR SERRE DELCOR UG DELS DEPARTAMENTS MAIV-ET
48 LOURDES MORENO DE FRANCISCO CTT-UNITAT ASSESSORAMENT I SUP.LAB.REC.
49 HILDA RODÓN BUSTOS MATEMÀTICA APLICADA I
50 M. JOSÉ CUETO DE LA HOZ ETSE CAMINS, CANALS I PORTS BARCELONA
51 Mª BELEN SANCHEZ MASIP UTG CAMPUS VILANOVA I LA GELTRÚ
52 ELISENDA ROS BO ETSE CAMINS, CANALS I PORTS BARCELONA
53 NIEVES RODRIGUEZ FERREIRO EXPRESSIÓ GRÀFICA ARQUITECTÒNICA II
54 OLGA ELIAS MARTI EPS EDIFICACIÓ DE BARCELONA
55 GEMMA PINEDA COLOME UPC ALUMNI