28 de febrer de 2018

Oposicions docents: Publicació dels tribunals



Publicació de la resolució que nomena els tribunals que han de jutjar el concurs oposició per a l'ingrés i accés a la funció pública docent i per a l'adquisició de noves especialitats. 





D'acord amb el que estableix la base 5 de l'annex 1 de la Resolució ENS/2742/2017, de 21 de novembre, per la qual es convoca concurs oposició per a l'ingrés i accés a la funció pública docent i per a l'adquisició de noves especialitats,

Resolc:

—1 Nomenar els tribunals que han de jutjar el concurs oposició per a l'ingrés i accés a la funció pública docent i per a l'adquisició de noves especialitats, convocat per la Resolució ENS/2742/2017, de 21 de novembre, la composició dels quals es detalla a l'annex.

—2 Els membres dels tribunals tenen dret a la percepció de les assistències previstes al Decret 138/2008, de 8 de juliol, d'indemnitzacions per raó del servei.

—3 Els membres dels tribunals estaran subjectes a les causes d'abstenció i recusació que preveuen els articles 23 i 24 de la Llei 40/2015, d'1 d'octubre de règim jurídic del sector públic.

Barcelona, 21 de febrer de 2018

José Ignacio García Plata
Director general de Professorat i Personal de Centres Públics


Annex

Cos: Mestres

Especialitat: Audició i llenguatge

Tribunal titular número 01
President/a: Jordi Sabate Peiro
Vocal 1: Elisenda Martínez Argente
Vocal 2: Maria del Mar Castan Serentill
Vocal 3: Nàiade Carreras Ribas
Vocal 4: Lucia Reyes Caballero

Tribunal suplent número 01
President/a: Teresa Miret Rial
Vocal 1: Montserrat Sans Sastre
Vocal 2: Anna Carrete Bello
Vocal 3: Marta Jorba Pamies
Vocal 4: Marina Olomi Sanmartin

Tribunal titular número 02
President/a: Lourdes Pons Jacas
Vocal 1: Cristina Gil Ibars
Vocal 2: Anna Turro Planellas
Vocal 3: Maria Pilar Fontas Espinet
Vocal 4: Roser Frigola Forga

Tribunal suplent número 02
President/a: Meritxell Cervantes Farre
Vocal 1: Rosario Valle González
Vocal 2: Rosa Maria Tardiu Cortada
Vocal 3: M. dels Angels Massafont Soler
Vocal 4: Sandra Fernández Paris

Tribunal titular número 03
President/a: M.Elena Ardanuy Peris
Vocal 1: Carmen López López
Vocal 2: Susana Gòdia Ortega
Vocal 3: Cristina Escolà Queralt
Vocal 4: Xavier Pujades Pi

Tribunal suplent número 03
President/a: Judith Muñoz Borras
Vocal 1: Cristina Boronat Olivart
Vocal 2: M.Teresa Balsells García
Vocal 3: M.Mercè Espachs Montalà
Vocal 4: Meritxell Cardona Sánchez

Tribunal titular número 04
President/a: Patricia Terradellas Mare
Vocal 1: Meritxell Nogues Rubio
Vocal 2: Roser Freixes Abella
Vocal 3: María Teresa Allepuz Martínez
Vocal 4: Pilar Aleza Ros

Tribunal suplent número 04
President/a: Emilio Jesus Cadenas Diego
Vocal 1: Maite Zazpe Pérez De Ciriza
Vocal 2: Ana Corbalán Franch
Vocal 3: Maria Nieves Puig Pla
Vocal 4: Ana Isabel Navarro Ávila

Tribunal titular número 05
President/a: M.Mercè Montane Giralt
Vocal 1: Eugenia Artigas Agusti
Vocal 2: Enriqueta Gutierrez del Pozo
Vocal 3: Montserrat Casas Rojas
Vocal 4: Cristina Tadeo Serrano

Tribunal suplent número 05
President/a: Anna Pérez Pla
Vocal 1: M. Dolores Muñoz Rovira
Vocal 2: Nadia Terrats Forn
Vocal 3: Maria José Asta Garcia
Vocal 4: Maria Jesus Soriano Orero

Tribunal titular número 06
President/a: Sonia Fernández Cuenca
Vocal 1: Silvia Pedret Garcia
Vocal 2: Maria Teresa Torrents Lombarte
Vocal 3: Alba Sánchez Franco
Vocal 4: Olga Banús Calza

Tribunal suplent número 06
President/a: Elisabet Barnils Castany
Vocal 1: Marina Rossignani de Stefani
Vocal 2: Pilar Viana Gorriz
Vocal 3: Montserrat Salvador Gali
Vocal 4: Anna Agudo Armengou

Tribunal titular número 07
President/a: Jordi González Ramirez
Vocal 1: Rosa Soler Bonet
Vocal 2: María Dolores García Crespín
Vocal 3: Carmen Sonia Pano Lanau
Vocal 4: Mireya Marta Carreras Puvill

Tribunal suplent número 07
President/a: Concepcion Creus Pascual
Vocal 1: Sonia Ramos Prados
Vocal 2: Helena Collado Arasa
Vocal 3: Eva Nuñez de Arenas Arribas
Vocal 4: Marta Borras Casellas


Especialitat: Llengua estrangera anglès

Tribunal titular número 01
President/a: Salvador Rodríguez Almendros
Vocal 1: Maria Amparo Esterlich Espi
Vocal 2: Gemma Burgues Fernández
Vocal 3: Alberto Queixalos Sanz
Vocal 4: Anna Botey Galindo

Tribunal suplent número 01
President/a: Daniel Nebot Luna
Vocal 1: Elisenda Barberà Batlló
Vocal 2: Marta Plasencia Martin
Vocal 3: Paula Azpeitia Lazaro
Vocal 4: Oscar Jesus del Estal Martínez

Tribunal titular número 02
President/a: M. Rosario de Antonio Garcia
Vocal 1: Laia Perales Sugrañes
Vocal 2: Hector Rodríguez Flores
Vocal 3: Margarita Soto Corcoy
Vocal 4: Asuncion Roman Saiz

Tribunal suplent número 02
President/a: Noelia Vargas Alonso
Vocal 1: Raul Martínez Robles
Vocal 2: Miriam Loba López
Vocal 3: Gema Jorda Picon
Vocal 4: Olga Martin Matas

Tribunal titular número 03
President/a: Marta Ponti Alemany
Vocal 1: Georgina Martí Espinet
Vocal 2: Olga Maria Flores Tarradas
Vocal 3: María José Gori Ruiz
Vocal 4: Maria Teresa Blanca Sánchez

Tribunal suplent número 03
President/a: Salvador Galofre Monleon
Vocal 1: Anna Maria Foy
Vocal 2: Maria Luisa Abad Álvarez
Vocal 3: Julia Luisa Maqueda Dael
Vocal 4: Ana Maria Morera Ingles

Tribunal titular número 04
President/a: Jessica Ribas Garcia
Vocal 1: Sara Cuesta Yuste
Vocal 2: Sandra Martin Juanola
Vocal 3: Cristina Moya Montull
Vocal 4: Anna Trull Marti

Tribunal suplent número 04
President/a: Anna Rodríguez Palou
Vocal 1: Maria Alba Boix Jorda
Vocal 2: Laura Jornet Lazaro
Vocal 3: Yolanda Zaragoza Peña
Vocal 4: Núria Figueras Sastre

Tribunal titular número 05
President/a: Núria Bosch Ramirez
Vocal 1: Ana Isabel Castro Maza
Vocal 2: Masa Kamenjasevic Kucukalic
Vocal 3: Maria Codina Forcada
Vocal 4: Gloria Sancho Urda

Tribunal suplent número 05
President/a: Magalí Masó Ribera
Vocal 1: David Prohias Massaguer
Vocal 2: M. de les Neus Canyelles Grifoll
Vocal 3: Montserrat Martin Pareja
Vocal 4: Herminia Cullell Peracaula

Tribunal titular número 06
President/a: Núria Calvís Palau
Vocal 1: Ángel Ibaceta Solanilla
Vocal 2: Anaïs Lores Torruella
Vocal 3: Sílvia Aixalà Sorolla
Vocal 4: Laia Cequiel Mir

Tribunal suplent número 06
President/a: Noemí Montull Segarra
Vocal 1: Meritxell Font González
Vocal 2: Raquel Calucho Masot
Vocal 3: Sònia Bonjorn Santesmases
Vocal 4: Laia Muñoz Ribes

Tribunal titular número 07
President/a: Laura de Frutos Garriga
Vocal 1: David González Mata
Vocal 2: Concepció Mayoral Montiel
Vocal 3: M.Neus Solanes Grau
Vocal 4: Íngrid Morreres Mesalles

Tribunal suplent número 07
President/a: Marcel Pané Fàbregas
Vocal 1: Eduardo-G. Teixidó Ibáñez
Vocal 2: Araceli García Triana
Vocal 3: Xavier Sangenís Campos
Vocal 4: Teresa Subirà Forcada

Tribunal titular número 08
President/a: M.Esperança Amill Rocamora
Vocal 1: Maria Elena Pablo Novales
Vocal 2: Maria Teresa Lacueva Gili
Vocal 3: Joana Maria Huguet Fite
Vocal 4: Iñigo Lahera Loredo

Tribunal suplent número 08
President/a: Juan Agustin Serra Sanchis
Vocal 1: Maria Franco Cabre
Vocal 2: Marta Rabaso Merino
Vocal 3: Carles Salvat Armengol
Vocal 4: Paz Belanche Alonso

Tribunal titular número 09
President/a: Pilar Olivares Aguilar
Vocal 1: Raul Martínez Verdun
Vocal 2: Lorena Herrero González
Vocal 3: Josefina Abrie Parera
Vocal 4: Montserrat Toda Savall

Tribunal suplent número 09
President/a: María Carmen Hernández Tejerina
Vocal 1: Maria del Mar Sole Duarte
Vocal 2: Marta Mateo Forne
Vocal 3: Marta Cuevas Cots
Vocal 4: Ricardo Pérez Puga

Tribunal titular número 10
President/a: M.José Roda Sanz
Vocal 1: Elisa Garrigosa Canivell
Vocal 2: M. Montserrat Sabater Bertomeu
Vocal 3: Rut Guardiola Ferre
Vocal 4: Mireia Subirats Aixart

Tribunal suplent número 10
President/a: M. Alba Vallverdu Esteve
Vocal 1: Abigail Garcia Abrodos
Vocal 2: Eva Roca Pares
Vocal 3: Anna Maria Soler Castella
Vocal 4: Mireia Lleixa Curto

Tribunal titular número 11
President/a: Maria Lourdes Sotelo Álvarez
Vocal 1: Alexandra Reyes López
Vocal 2: Begoña Balaña Alonso
Vocal 3: Eva Sisó Maestre
Vocal 4: Rafael Otaduy Onagoitia

Tribunal suplent número 11
President/a: Maria Dolores Gilbert Muntada
Vocal 1: Cristina Cabanellas Carballo
Vocal 2: Elsa Costa Miracle
Vocal 3: Veronica Casal Prospero
Vocal 4: Carlos Fernández Viso

Tribunal titular número 12
President/a: Alicia Aguilar Sanz
Vocal 1: Susana Borrallo Barco
Vocal 2: Agnès Doncel Claret
Vocal 3: Marina Ramos Royo
Vocal 4: Juan José Paniagua Cordero

Tribunal suplent número 12
President/a: Anna Rodergas Mir
Vocal 1: Karen Onwuka García
Vocal 2: Maria Elena Rius Yustos
Vocal 3: M. José Duarte Calderón
Vocal 4: Angel Garcia Rebollo

Tribunal titular número 13
President/a: Maria Ines Rosado Valdivia
Vocal 1: Raquel Rodríguez Fernández
Vocal 2: Maria Dolores Fernández Anguis
Vocal 3: Alicia Arcalis Vidal
Vocal 4: Joan González Matarin

Tribunal suplent número 13
President/a: Ana M. Prieto Estrada
Vocal 1: Maria Nieves Latre Moya
Vocal 2: Lidia Ortiz Guarch
Vocal 3: Judith Sureda Nieves
Vocal 4: Javier Jimenez Martin

Tribunal titular número 14
President/a: Maria Isabel Graells Alemany
Vocal 1: Francisco J Gimenez Companys
Vocal 2: Laura Prieto Martínez
Vocal 3: Nancy Ruth Juailler Mateo
Vocal 4: Montserrat Bou Rosello

Tribunal suplent número 14
President/a: Dulce Nieves Lacueva Moreno
Vocal 1: Pilar Zafra Garcia
Vocal 2: Maria Pilar Batuecas Montero
Vocal 3: Vanessa Juan Guisado
Vocal 4: Ignacio Martin Roca

Tribunal titular número 15
President/a: Pilar Capella Miranda
Vocal 1: Maria Carmen Amor Pino
Vocal 2: Soledad Garcia Salido
Vocal 3: Sandra Cañada López
Vocal 4: Victor Manuel Moreno Sares

Tribunal suplent número 15
President/a: Laura Senar Pellicer
Vocal 1: Laura Sola Arnauda
Vocal 2: Maria Blanca Garcia Robles
Vocal 3: Anna Masferrer Lletjos
Vocal 4: José Diego Garcia Cruz

Tribunal titular número 16
President/a: Rosa Sabates Garcia
Vocal 1: Antonio María Gómez Hidalgo
Vocal 2: Francisco Javier Vinagre González
Vocal 3: Inmaculada de Tomas Ventura
Vocal 4: Anna Corominas Gener

Tribunal suplent número 16
President/a: Ana Sánchez Rossell
Vocal 1: David Garcia Cuenca
Vocal 2: Núria Mendez Masnou
Vocal 3: Sandra Justicia Leiva
Vocal 4: Esther Serramia Sánchez

Tribunal titular número 17
President/a: Emma Rodríguez Terradellas
Vocal 1: Maria Galera Cazorla
Vocal 2: Yolanda Vila Agudo
Vocal 3: Pilar Claramunt Benitez
Vocal 4: Maria Carmen Pérez Rivero

Tribunal suplent número 17
President/a: Josefina Garcia Alamillo
Vocal 1: Silvia Tarda Serrano
Vocal 2: Pamela Cocera Lorente
Vocal 3: M. Assumpció Bacardit Vall
Vocal 4: Irma de Arcos Lafont


Especialitat: Música

Tribunal titular número 01
President/a: Rosa Maria Girbau Vila
Vocal 1: Montserrat Rovira Cabre
Vocal 2: Assumpció Cornella Medrano
Vocal 3: Olga Gil Bel
Vocal 4: Silvia Gracia Canonigo

Tribunal suplent número 01
President/a: Lorena Sanchis Tormo
Vocal 1: Carla López Ferrer
Vocal 2: Davinia Pérez Navarro
Vocal 3: Rosa Anna Berenguer Pérez
Vocal 4: Cristina Amengual Barrera

Tribunal titular número 02
President/a: Núria Viñals Artigas
Vocal 1: Laia Guillén Salla
Vocal 2: Lourdes Cuixart Costa
Vocal 3: Jaume Miranda Prats
Vocal 4: Felix Salazar Rodríguez

Tribunal suplent número 02
President/a: Carlos Valero Ortiz
Vocal 1: Carolina Berges Furió
Vocal 2: Elena Timon Barcelo
Vocal 3: Elisenda Camí Pérez
Vocal 4: Raúl Fernández Bobes

Tribunal titular número 03
President/a: Josep Maria Garcia Balda
Vocal 1: Marta Soler Ferrer
Vocal 2: Àlex Carrera Llinàs
Vocal 3: Josep Antoni Garcia Cañadas
Vocal 4: Rosa Maria Oliveras Cateura

Tribunal suplent número 03
President/a: Antonio Vicente Mateu Pastor
Vocal 1: Gemma Ginastera Bartrina
Vocal 2: Josep Prats Tarsa
Vocal 3: Xavier Alsina Puig
Vocal 4: Joan Fontbernat Mach

Tribunal titular número 04
President/a: Gerard Ros Sala
Vocal 1: Marta Reixach Ferres
Vocal 2: Gemma Pla Padros
Vocal 3: Cristina Gallo Badosa
Vocal 4: Clara Banet Castellà

Tribunal suplent número 04
President/a: Dolors Corco Soy
Vocal 1: Maria Esther Garmon Roura
Vocal 2: Elisabet Mestre Dalmau
Vocal 3: Anna Figueras Ventura
Vocal 4: Meritxell Aran Gibert

Tribunal titular número 05
President/a: Elena Relancio Ballester
Vocal 1: Anna Borrego Claveria
Vocal 2: Olga Niubó Sala
Vocal 3: M.Pilar Miñarro Gómez
Vocal 4: Rubén Besora Oró

Tribunal suplent número 05
President/a: Xavier Farré Ropero
Vocal 1: Robert Llurda Betorz
Vocal 2: Núria Antó Pérez
Vocal 3: Núria Lordan Pujol
Vocal 4: Marta Badia Torné

Tribunal titular número 06
President/a: Albert Soro Ausin
Vocal 1: Betlem Salomó Molons
Vocal 2: Ariana Roca Gayete
Vocal 3: Salvador Miro Cogul
Vocal 4: David Dempere Pérez

Tribunal suplent número 06
President/a: Marta Jerez Fernández
Vocal 1: Laia Llorens Rofes
Vocal 2: Maria Massana Cabre
Vocal 3: Javier Juncosa Bustos
Vocal 4: Xavier Idiarte Balada

Tribunal titular número 07
President/a: Carlos Catalán Serrano
Vocal 1: David González Sánchez
Vocal 2: Angela González Garzon
Vocal 3: Edelmira Corbella Domenech
Vocal 4: Luis Badia Martínez

Tribunal suplent número 07
President/a: Raul Bejar Teruel
Vocal 1: Anna Peret Quintana
Vocal 2: Ana Maria Cerezo Povea
Vocal 3: Marcel Alsina Delcor
Vocal 4: José Maria Gracia Herrero

Tribunal titular número 08
President/a: Isabel Abarca Garcia
Vocal 1: Claudi Serra Anguera
Vocal 2: Rosana Vives Borras
Vocal 3: Sara Igual Herrero
Vocal 4: Maria Amparo Pellicer Cebolla

Tribunal suplent número 08
President/a: Ana Orti Jorda
Vocal 1: Laia Reverte Queral
Vocal 2: Judith Jovani Sancho
Vocal 3: Joan Joaquim Cid RuPérez
Vocal 4: Elisabet Aguilo Galceran

Tribunal titular número 09
President/a: Montserrat Pedrola Aliart
Vocal 1: Jesus Iglesias González
Vocal 2: Josefa Palacio Espasa
Vocal 3: Núria Sarrablo Sánchez
Vocal 4: Maria Elena Cerda Ferrer

Tribunal suplent número 09
President/a: Joan Lluís Ceprià Honorato
Vocal 1: Maria Joaquina Urrea Garre
Vocal 2: Ana Belén Fusté Capdevila
Vocal 3: Maria José Lorenzo Cantón
Vocal 4: Albert Sanjuas Cuxart

Tribunal titular número 10
President/a: Monica Sola Isanta
Vocal 1: Alba Domingo Hervera
Vocal 2: Jesús Costalago Pallàs
Vocal 3: Anna Puignero Ferrer
Vocal 4: Carme Mir Graell

Tribunal suplent número 10
President/a: Anna Garces Zapateria
Vocal 1: Elena Leal Paya
Vocal 2: Montserrat Marcos Aldea
Vocal 3: Cristina Pérez Moreno
Vocal 4: Vicente Fabrega Santamaria

Tribunal titular número 11
President/a: Juan Bartra Pastor
Vocal 1: Laura Martínez Cabanas
Vocal 2: Sara Balat Mendoza
Vocal 3: Manuel Raventos Cuyas
Vocal 4: David Garcia Prats

Tribunal suplent número 11
President/a: Francesc de Pau Torner Redondo
Vocal 1: Marta Grane Oro
Vocal 2: Elisabet Dotras Puig
Vocal 3: Daniel Cardenal Espinosa
Vocal 4: Joan Martin Pay

Tribunal titular número 12
President/a: Josefina Haro Gall
Vocal 1: Mònica Sánchez Miralles
Vocal 2: M. Mercè Guarro Bartrolí
Vocal 3: Oreto Cuenca Garcia
Vocal 4: Ingrid Turu Rodríguez

Tribunal suplent número 12
President/a: Marta Rabionet Vilalta
Vocal 1: Marina Casellas Padro
Vocal 2: Esther Comas Guito
Vocal 3: Jordi Vila Mora
Vocal 4: Sara Sanz Pérez


Cos: Professors d'ensenyament secundari

Especialitat: Anglès

Tribunal titular número 01
President/a: Jordi Serarols Boada
Vocal 1: Núria Pol Hernando
Vocal 2: Elisa Ropero Caballero
Vocal 3: Eva Clemente Farre
Vocal 4: Roberto Adrada Rafael

Tribunal suplent número 01
President/a: Oriol Pallares Monge
Vocal 1: Joan Carles López Ceballos
Vocal 2: Patricia Maria Mateo Robles
Vocal 3: M. Eva Solera Reig
Vocal 4: Rosa M. Rodríguez Puente

Tribunal titular número 02
President/a: Francisca Burriel Manzanares
Vocal 1: Montserrat Morell Gabarro
Vocal 2: Joan Maria Colldeforns Sol
Vocal 3: Dolors Pomer Casamitjana
Vocal 4: Cristina Pérez Ceder

Tribunal suplent número 02
President/a: Pilar Pérez Riba
Vocal 1: Montserrat Fuster Freire
Vocal 2: Inmaculada Bruguera Pascual
Vocal 3: M. Luisa Sofia Torres Aramendia
Vocal 4: César José Carrasco Cabrera

Tribunal titular número 03
President/a: José Luis Regojo Borras
Vocal 1: Belen Guionnet Garcia
Vocal 2: Juan Jesus Cabrera Melich
Vocal 3: M. del Carmen Lloret Celaya
Vocal 4: Anna Jane Teruel

Tribunal suplent número 03
President/a: Maria Covadonga González Menendez
Vocal 1: Alberto Benito San Andres
Vocal 2: Montserrat Planas Almazan
Vocal 3: Monica Villanueva Benet
Vocal 4: Olga Mata Burillo

Tribunal titular número 04
President/a: Xavier Cortina Sagredo
Vocal 1: Astrid Rodríguez Almeda
Vocal 2: Xavier Guitart Rodríguez
Vocal 3: M.José Sánchez Jubert
Vocal 4: Silvia Esteve Colls

Tribunal suplent número 04
President/a: Victor G. Martínez Urgeles
Vocal 1: Maria Angels Clara Carreras
Vocal 2: Carme Maderthaner Casadesus
Vocal 3: Joana Ribalta Palahi
Vocal 4: Jordi Peradalta Palau

Tribunal titular número 05
President/a: Silvia Marin Santos
Vocal 1: Maria Carmen Gil Calvo
Vocal 2: Teresa Capdevila Bellmunt
Vocal 3: Maria Carmen Yañez Zufia
Vocal 4: Oscar Izcara Cami

Tribunal suplent número 05
President/a: Francisco Sánchez Jimenez
Vocal 1: Marta Turmo Notario
Vocal 2: Robert Izquierdo Santaularia
Vocal 3: Montserrat Gispert Serra
Vocal 4: M.del Mar Miret Reñe

Tribunal titular número 06
President/a: Salvador Pérez Tarrago
Vocal 1: Xavier Grustan Brianso
Vocal 2: Eva Rodríguez Lloret
Vocal 3: Carmen Rifaterra Iranzo
Vocal 4: Virginia Prats Arbo

Tribunal suplent número 06
President/a: Edurne Miravete Bajén
Vocal 1: Montserrat Delgado Sugrañes
Vocal 2: Joan García Viltró
Vocal 3: Maria Lourdes Pàmies Fort
Vocal 4: Gemma Martínez Escue

Tribunal titular número 07
President/a: Gisela Alcon Vidal
Vocal 1: Judit Espinosa Marsal
Vocal 2: Núria Ribé Cabanillas
Vocal 3: Claustro Subirats Targa
Vocal 4: Maria Alba Ciurana Gibert

Tribunal suplent número 07
President/a: Maria Lourde Portella Aguilar
Vocal 1: Ana Belen Lorente López
Vocal 2: Carmen Fernández Sans
Vocal 3: Marta Prat Filella
Vocal 4: Maria Eugenia d Miguel González

Tribunal titular número 08
President/a: Josep M. Planas Muela
Vocal 1: Antonio Torres Moncho
Vocal 2: Catalina Pallas Pico
Vocal 3: Isabel Español Realp
Vocal 4: Maria Jesus Juanes López

Tribunal suplent número 08
President/a: José Carlos González Fernández
Vocal 1: M.Carmen Garcia Ciruela
Vocal 2: Tania Mira Sánchez
Vocal 3: Manuela Fernández Fernández
Vocal 4: Josep Garcia Blas

Tribunal titular número 09
President/a: Jesus Lorente Llobell
Vocal 1: Elisabet Comi Callau
Vocal 2: Maria José Estrada Arasa
Vocal 3: Isabel Jorda Cabaces
Vocal 4: M. Teresa Vidal Ferrando

Tribunal suplent número 09
President/a: Julia Aguero Manzanas
Vocal 1: Anna Maria Llosa Vallespi
Vocal 2: Emigdi Subirats Sebastia
Vocal 3: Pere Josep Estelle Moya
Vocal 4: Susana Hernández Servián

Tribunal titular número 10
President/a: Victoria Carreño Artacho
Vocal 1: Juan Ventura Rus Santiago
Vocal 2: Juan Francisco Morales Márquez
Vocal 3: Núria Valero Ruiz
Vocal 4: Sonia Luguarda Holgado

Tribunal suplent número 10
President/a: Estrella Cid Alfageme
Vocal 1: Silvia Busquets Muñoz
Vocal 2: Elisabet Maderthaner Casadesus
Vocal 3: Núria Pelaez Carballo
Vocal 4: Daniel Pina Soler

Tribunal titular número 11
President/a: Josep Lluis Navarro Garcia
Vocal 1: Maria José Marcen Garcia
Vocal 2: Marta Quiñonero Corcobado
Vocal 3: Xavier Roca Domingo
Vocal 4: Lidia Segura Muns

Tribunal suplent número 11
President/a: M.Isabel Moreno Porro
Vocal 1: Nieves de la Flor Ponce
Vocal 2: M Elvira Deitg Ferrer
Vocal 3: Ruth Hull Honum
Vocal 4: Maximiano Cortes Moreno

Tribunal titular número 12
President/a: Montserrat Exposito Muñoz
Vocal 1: Sonia Galan Rus
Vocal 2: Maria Dolores Pastor Aguado
Vocal 3: Meritxell Vaque Cunill
Vocal 4: Manuel López Arias

Tribunal suplent número 12
President/a: Rafael Benlliure Serra
Vocal 1: Sebastian Navarro Peña
Vocal 2: Maria Pilar Canosa de Puig
Vocal 3: Montserrat Abella Ribas
Vocal 4: Guisela González Rubio

Tribunal titular número 13
President/a: Eduard Castaño Montserrat
Vocal 1: Maria Teresa Sola Rodríguez
Vocal 2: Elena Muñoz López
Vocal 3: Gaëtan Macian Soriano
Vocal 4: Sheila Cano Garcia

Tribunal suplent número 13
President/a: David Estrada Luttikhuizen
Vocal 1: Núria Nogué Almirall
Vocal 2: Maria Nieves Hidalgo Orive
Vocal 3: Mireia Garcia Muchart
Vocal 4: Francisco Javie Turrado Alarcon

Tribunal titular número 14
President/a: Lourdes Pujol Musach
Vocal 1: Cristina Arnau Vila
Vocal 2: Anna Tor Sala
Vocal 3: Carme Silvestre Gusi
Vocal 4: Sílvia Molas Orozco

Tribunal suplent número 14
President/a: Eva Tordera Rovira
Vocal 1: Joan Pere Roselló García
Vocal 2: Anna Vilaseca Martínez
Vocal 3: Marta Noguera Gelabert
Vocal 4: Joan Soler Prat


Especialitat: Biologia i geologia

Tribunal titular número 01
President/a: Lourdes Garcia Ribas
Vocal 1: Rosa M. López Casas
Vocal 2: M. de las Nieve Peris Ausina
Vocal 3: Juan Blanco Guerrero
Vocal 4: Francisco José Espin Hernandez

Tribunal suplent número 01
President/a: Angel Domingo Villarreal
Vocal 1: Susana Ayats Masana
Vocal 2: Estefania Sanjurjo Rodríguez
Vocal 3: Jordi de Manuel Barrabin
Vocal 4: Ramon Quer Pujol

Tribunal titular número 02
President/a: Montserrat Domingo Herraiz
Vocal 1: Virginia Camps Franquesa
Vocal 2: Pilar Tarancon Mingote
Vocal 3: Carlos-Domingo Picado Pumariño
Vocal 4: Oscar Arribas Amo

Tribunal suplent número 02
President/a: Juana Melero Palomares
Vocal 1: Silvia Llahi Sastre
Vocal 2: Susanna Esquius Bascompta
Vocal 3: Javier Santos Santiro
Vocal 4: Marc Isbert Roca

Tribunal titular número 03
President/a: Joan Queldra Moran
Vocal 1: Maria Neus Fernández Isern
Vocal 2: Mònica Martin Serentill
Vocal 3: Rosa Roig Ramis
Vocal 4: Dolores Sotelo Lemos

Tribunal suplent número 03
President/a: Maria-Consol Iglesias Marti
Vocal 1: Isabel Piera Carreras
Vocal 2: Agusti Cullell Peracaula
Vocal 3: Margarita Custey Marin
Vocal 4: Montserrat Vehi Casellas

Tribunal titular número 04
President/a: Jaume Casado Serra
Vocal 1: Marta Cos Sague
Vocal 2: Joan Madeo Badosa
Vocal 3: Marina Font Pages
Vocal 4: Anna Cortijo Guitart

Tribunal suplent número 04
President/a: Roser Hostench Aubert
Vocal 1: Josefa Tarancon Cañas
Vocal 2: Natividad Batllori Villoria
Vocal 3: Francesc-Xavier Viñas Teixidor
Vocal 4: Montserrat Roca Serrat

Tribunal titular número 05
President/a: M. Alba Castella Anglarill
Vocal 1: José Manuel Pérez Redondo
Vocal 2: Maria-Teresa Jauset Berrocal
Vocal 3: Pilar Jarque Cuadras
Vocal 4: Marta Artells Esteba

Tribunal suplent número 05
President/a: Baldiri Salvado López
Vocal 1: Pilar Prats Masip
Vocal 2: Maria Luisa Gené Farré
Vocal 3: Montserrat Perpinya Filella
Vocal 4: Esther Ros Fuixench

Tribunal titular número 06
President/a: Olga Fernández López
Vocal 1: Josep Angel Revert Marrahí
Vocal 2: Maria del Pilar Garcia Olivella
Vocal 3: Jordi-Eleatzar Abela Miguel
Vocal 4: Carles Nogues Martínez

Tribunal suplent número 06
President/a: Francisco Javie Bosch Sanchis
Vocal 1: Maria Eugènia Vilella Nebot
Vocal 2: Montserrat Piqué Rubio
Vocal 3: M.Pilar Pérez Benavente
Vocal 4: Jordi Jover Garcia

Tribunal titular número 07
President/a: Joan Josep Martin Cabrera
Vocal 1: Joan Miquel Pérez
Vocal 2: Maria Rosa Baquedano Espona
Vocal 3: Montserrat Egido Solanas
Vocal 4: Angel Damian Lozano Gómez de Albacete

Tribunal suplent número 07
President/a: Juan Carlos Devis Ortega
Vocal 1: Elisa Rodríguez Lozano
Vocal 2: Miquel Gene Molins
Vocal 3: Montserrat Herbera Ribas
Vocal 4: Fernando Carceller Ruiz

Tribunal titular número 08
President/a: Jordi Joan Cervera Garcia
Vocal 1: M. Angels Rojas Castaño
Vocal 2: Fernando Fco. Juan Boix
Vocal 3: M. Eugenia Vilaubi Fontanet
Vocal 4: José Mateu Ribes

Tribunal suplent número 08
President/a: Xavier Cubells Martínez
Vocal 1: Aurelia Sola Castella
Vocal 2: Núria Gisbert Bueno
Vocal 3: Ines Masip Curto
Vocal 4: Maria Gloria Baron Fernández

Tribunal titular número 09
President/a: Eulalia Casanovas Poch
Vocal 1: Yolanda Eito Navasal
Vocal 2: Begoña Cester Belver
Vocal 3: Santiago Olea Álvarez
Vocal 4: Claudia Marcela Vargas Rios

Tribunal suplent número 09
President/a: Antoni Cirera Sánchez
Vocal 1: Elena Galindo Floria
Vocal 2: Tomas Magallon Javierre
Vocal 3: Mercè Lajara Garcia
Vocal 4: Isabel Martin Bellido

Tribunal titular número 10
President/a: Maria Teresa Pardo Saez
Vocal 1: Maria Copovi Marti
Vocal 2: Dolores Ceballos Afan de Rivera
Vocal 3: Xavier Vázquez Albalate
Vocal 4: Eduard Brugarolas Olle

Tribunal suplent número 10
President/a: Blanca Amengual Pieras
Vocal 1: M.Isabel Hinojosa López
Vocal 2: Marta Gracia Moya
Vocal 3: Carles Call Pujol
Vocal 4: Guillermo Guerao Serra

Tribunal titular número 11
President/a: Meritxell Maymo Reverter
Vocal 1: Javier Marti Ausejo
Vocal 2: Mertxe Pamplona Fernández
Vocal 3: Mercè Guerrero Sala
Vocal 4: Enrique Viñals Lasheras

Tribunal suplent número 11
President/a: Miquel Badia Tobella
Vocal 1: Ana Maria Picon Boba
Vocal 2: Laura Soler Mandoli
Vocal 3: Maria Elena Gayan Rico
Vocal 4: M Josefa Morata Formentin

Tribunal titular número 12
President/a: Nieves Ruiz España
Vocal 1: Alicia Maria Garcia Navarro
Vocal 2: Isabel López López
Vocal 3: Antonio José Samper Esteve
Vocal 4: Juan Luis Gahete Arias

Tribunal suplent número 12
President/a: M.Isabel Farres Ferrer
Vocal 1: Maria Rotes Rull
Vocal 2: Julian Justes Gimeno
Vocal 3: Antonia Castro Degara
Vocal 4: Joan Carles Barrera Noguera

Tribunal titular número 13
President/a: Ramon Sola Ferrer
Vocal 1: Eduardo Banqueri Forns-Samso
Vocal 2: Francesc Xavier Valldeperas Hernandez
Vocal 3: Anna Dueso Servitje
Vocal 4: Maria Elena Garrido Ocaña

Tribunal suplent número 13
President/a: Martin Garcia Calveras
Vocal 1: Eva Rochés Alibés
Vocal 2: Maria de las Vi Serra Terzi
Vocal 3: Maria Carme Closas Junyent
Vocal 4: Maria Magdalena Gorro Caelles


Especialitat: Dibuix

Tribunal titular número 01
President/a: Estefania Figueras Cubells
Vocal 1: Maria dels Ànge Bertran Fontelles
Vocal 2: Montserrat Bigas Vidal
Vocal 3: Joan Garcia Aguas
Vocal 4: Josep M. Calull Viña

Tribunal suplent número 01
President/a: Mercè Rodo Morral
Vocal 1: M.Teresa Garcia Pérez
Vocal 2: Jordi Sabater Famadas
Vocal 3: Eulalia Espasa Borras
Vocal 4: Manuel Luis Peralta Gamez

Tribunal titular número 02
President/a: Joan Cumeras Costa
Vocal 1: Celia Sors Cuffi
Vocal 2: Monica Marull Marull
Vocal 3: Lluis Rost Diaz
Vocal 4: Maria-Cristina Abelli Grau

Tribunal suplent número 02
President/a: Caterina Saguer Casacuberta
Vocal 1: Joan Colomer Camarasa
Vocal 2: M.Isabel Sarries Aran
Vocal 3: Sara Ortiz Paniagua
Vocal 4: Robert Bofarull Gallés

Tribunal titular número 03
President/a: Marius Domingo Urbaneja
Vocal 1: Erina Serrano Segura
Vocal 2: Núria de Pedro González
Vocal 3: Nativitat Casanova Úbeda
Vocal 4: Maria Carmen Gómez Plazuelo

Tribunal suplent número 03
President/a: Rubén Cerisuelo Ferrando
Vocal 1: Manuel Rivas Zaballos
Vocal 2: Marta Marti Sarda
Vocal 3: Eloïsa Valero Antón
Vocal 4: Thais Salvat Rull

Tribunal titular número 04
President/a: Alfred Porres Pla
Vocal 1: María José Camarasa Codina
Vocal 2: Carmen Domenech Temprado
Vocal 3: Domingo Noguera Cortes
Vocal 4: Ana Comalada Clara

Tribunal suplent número 04
President/a: Josep Lluís Alzamora Julbe
Vocal 1: Francisco Asis Catalan Pages
Vocal 2: Josepa Balcells Figueras
Vocal 3: Ángel-Luis Fernández Sole
Vocal 4: Gisela Daura Luján

Tribunal titular número 05
President/a: Maria Teresa Villanueva Iglesias
Vocal 1: Jeroni Burguera Vidal
Vocal 2: Rosa Maria Delgado Leyva
Vocal 3: Francisca Utrilla Carrera
Vocal 4: Llorenc Galmes Olmos

Tribunal suplent número 05
President/a: Carmen Ferre Miranda
Vocal 1: Teobaldo Jordà Pérez
Vocal 2: Maria Carmen Ruiz Torres
Vocal 3: José Grane Bernada
Vocal 4: Marta Quirante Badenes

Tribunal titular número 06
President/a: Juan A. del Cerro Camara
Vocal 1: Núria Belda Espinar
Vocal 2: Pilar Carmona Roman
Vocal 3: Verónica Viñas Escudero
Vocal 4: Fernando Martínez Tejada

Tribunal suplent número 06
President/a: Antonio Aguirre Pacheco
Vocal 1: Benigna López Ruiz
Vocal 2: José Antonio Alonso Fernández
Vocal 3: Miquel Andrino Muñoz
Vocal 4: Ascension Delgado Martínez

Tribunal titular número 07
President/a: Alexandre Salleras Quintana
Vocal 1: Armando Garcia Bartolome
Vocal 2: Teresa Tinto Gimbernat
Vocal 3: Jaime Caravaca Garcia
Vocal 4: Inmaculada Danti Barbany

Tribunal suplent número 07
President/a: M. Mercè Espiell Jovani
Vocal 1: Anna Estany Iborra
Vocal 2: Margarida Vilarrasa Barcelo
Vocal 3: Luisa Permisan Roca
Vocal 4: Francesc Xavier Guiteras Val

Tribunal titular número 08
President/a: Marina Mujal Viñals
Vocal 1: Maria Milian Pérez
Vocal 2: Margarida Serra Oliveras
Vocal 3: Josep Morral Ingles
Vocal 4: M. Mercèdes de Subira Sospedra

Tribunal suplent número 08
President/a: Josep Carol Torradas
Vocal 1: Emma Nuevo Álvaro
Vocal 2: Montserrat Farras Bella
Vocal 3: M.Angels Vives Torrescasana
Vocal 4: Carmen Amalia Romero Sanandres


Especialitat: Economia

Tribunal titular número 01
President/a: Berta Borras Riba
Vocal 1: Elena Maria Laudo Garcia
Vocal 2: Rafael Pablo Jurado Marquez
Vocal 3: Elena Carbonell Font
Vocal 4: Pedro Fernández Sánchez

Tribunal suplent número 01
President/a: Rosa Maria Pros Jorda
Vocal 1: Anna Vidal Pampols
Vocal 2: Lucia Garcia Maestre
Vocal 3: Mariano Serrano Oliver
Vocal 4: Jordi Escuder Vilaltella

Tribunal titular número 02
President/a: Josep Lluis Torres Messeguer
Vocal 1: Núria Barberà Solé
Vocal 2: José Manuel Vila Córcoles
Vocal 3: Estefania Muñozo Vicente
Vocal 4: Ana Belén Jiménez Orrios

Tribunal suplent número 02
President/a: M. del Carmen Masip Curto
Vocal 1: Ismael Fernández Ramos
Vocal 2: Fatima Calvo Arnaiz
Vocal 3: Ines Socias Salvat
Vocal 4: Josep Rius Safont

Tribunal titular número 03
President/a: Manuel Blesa Izquierdo
Vocal 1: Jorge Miguel Tel del Retiro
Vocal 2: Maria Josep Mascarell Muñoz
Vocal 3: Lluis Salillas Llena
Vocal 4: Aurora Trigo Catalina

Tribunal suplent número 03
President/a: José Antonio Chumilla Morote
Vocal 1: Anna Maria Miquel Ros
Vocal 2: Jaime Eduardo Gayoso Rodríguez
Vocal 3: José Manuel Álvarez Moroso
Vocal 4: Pau Ruera Circuns

Tribunal titular número 04
President/a: Jean Marc Serrano Marti
Vocal 1: Montserrat Parra Guzman
Vocal 2: Maria Amparo Martínez Moreno
Vocal 3: Maria Isabel de Frutos Llovet
Vocal 4: Valenti Rodríguez Vea

Tribunal suplent número 04
President/a: Trinidad Paricio Garcia
Vocal 1: Georgina Rigolfas Soler
Vocal 2: Eva Pérez Gómez
Vocal 3: Josep Font Torrent
Vocal 4: Maria Muni Motas


Especialitat: Educació física

Tribunal titular número 01
President/a: Mireia Martínez Tome
Vocal 1: Fernando Gómez Cogul
Vocal 2: Alicia Laiseca Pérez
Vocal 3: Salvador Vives Rovira
Vocal 4: Griselda Benet Truño

Tribunal suplent número 01
President/a: Felipe Isidro Donate
Vocal 1: Carlos Zamora Goni
Vocal 2: Gemma Bartui Casanovas
Vocal 3: Jaime Pont Geis
Vocal 4: Núria López Garcia

Tribunal titular número 02
President/a: Monica Huguet Rodríguez
Vocal 1: Carolina Buendia Surroca
Vocal 2: Joan Monguillot Hernando
Vocal 3: Manuel Montesinos Badia
Vocal 4: M. Estela Alonso Octavio

Tribunal suplent número 02
President/a: Antoni Beltrol Azara
Vocal 1: Maria Pilar Salinas Vert
Vocal 2: David Camprubi Ruiz
Vocal 3: Helena Santamaria Ortega
Vocal 4: Joan Vives Sabater

Tribunal titular número 03
President/a: Josue Llamas Toledano
Vocal 1: Oscar Escudero Alcalde
Vocal 2: Miryam Fons Vidal
Vocal 3: Francisco Castellvi Marzo
Vocal 4: Tania Verdaguer Jimeno

Tribunal suplent número 03
President/a: Maria del Roser Trilla Prujà
Vocal 1: Alberto Fernández Devesa
Vocal 2: Juan Valderrama Jiménez
Vocal 3: F.Xavier Vázquez Campos
Vocal 4: Elena Llandres Briones

Tribunal titular número 04
President/a: Jordi Batlle Rigau
Vocal 1: Francisco Javie Pérez Lacasa
Vocal 2: Ana Figueras Pastells
Vocal 3: M. Encarnación Borras Ramírez
Vocal 4: Sonia Vizcaino Quintana

Tribunal suplent número 04
President/a: Paloma Lobera Grau
Vocal 1: David Fajula Rebollo
Vocal 2: Antonio Rodríguez Carmona
Vocal 3: Josep Vinos Solanelles
Vocal 4: Pedro Pablo Fuentes Cano

Tribunal titular número 05
President/a: Gemma Arrufat Vilagines
Vocal 1: Maria Pilar Suñen Olivan
Vocal 2: Victor Anguiano Arribas
Vocal 3: Montserrat Roure Niubo
Vocal 4: Agustin Larumbe Belzunegui

Tribunal suplent número 05
President/a: Maria Rexach Lamolla
Vocal 1: Alfred Vilaseca Cortina
Vocal 2: Monica Bisbal Riera
Vocal 3: Yolanda Sabate Olivart
Vocal 4: Xavier Areste Cañellas

Tribunal titular número 06
President/a: Josep-M. Quero Batalla
Vocal 1: Ricardo Redondo Molto
Vocal 2: David Ninya Caimons
Vocal 3: Alejandro Hernandez Brull
Vocal 4: Jordi Mercadé Serra

Tribunal suplent número 06
President/a: José M. Olave Lumbreras
Vocal 1: Javier Gil Leonar
Vocal 2: M. Rosario Ayuso Benavent
Vocal 3: José Miguel Escalona Exposito
Vocal 4: Juan Ferre Virgili

Tribunal titular número 07
President/a: Jordi Albet Fernández
Vocal 1: Luis Dominguez Cuadros
Vocal 2: Lourdes Balaguer Xaus
Vocal 3: Carles Casals Goma
Vocal 4: Immaculada Trullas Simo

Tribunal suplent número 07
President/a: Manuel Hernandez Sánchez
Vocal 1: Juan M. Martínez Rada
Vocal 2: M.Jesus de la Rica González
Vocal 3: Didac Cano Alonso
Vocal 4: Marta Pérez Piquet

Tribunal titular número 08
President/a: Xavier Chaverri Margeli
Vocal 1: Maria José Darder Navarro
Vocal 2: Montserrat Alonso Ferriol
Vocal 3: Cinta Galiana Llasat
Vocal 4: Xavier Matheu Gas

Tribunal suplent número 08
President/a: Francisco Leon Floro
Vocal 1: Amador José Carles Arasa
Vocal 2: Sonia Belenguer Ferrando
Vocal 3: Ramon Sogues Fonollosa
Vocal 4: Eva Maria Roig Castell

Tribunal titular número 09
President/a: David Garijo Borja
Vocal 1: Eva Prat Ritort
Vocal 2: Maria Balboa Puga
Vocal 3: Carmen Valero Barcones
Vocal 4: Manuel Torres Cabrillana

Tribunal suplent número 09
President/a: José Claret Ruf
Vocal 1: Pedro González Molina
Vocal 2: Alfredo Cuchi Cruz
Vocal 3: M. Angeles Luque Rosua
Vocal 4: M. Rosa Oller Campmany

Tribunal titular número 10
President/a: José Antonio Liarte Pareja
Vocal 1: Marcos Nazario González Garcia
Vocal 2: Carola Franquet Ruiz
Vocal 3: Eduardo Lozano Salo
Vocal 4: Maria Rosa Sampera Mañosa

Tribunal suplent número 10
President/a: Carles Torres Candela
Vocal 1: Juan Pedro Martínez Escudero
Vocal 2: Luis González Molina
Vocal 3: Gloria Balada Martin
Vocal 4: M. Pilar Manjon Guimera

Tribunal titular número 11
President/a: Daniel Pérez Teixido
Vocal 1: José Luis Romero Rivas
Vocal 2: Immaculada Parera Sala
Vocal 3: José Antonio Rodríguez Vázquez
Vocal 4: Maria Albert Ros

Tribunal suplent número 11
President/a: Lluís Maria Sanuy Moya
Vocal 1: Joan Font Torrent
Vocal 2: Manuel Toston Comas
Vocal 3: Barbara Giros Gotthardt
Vocal 4: M Rosa Payes Romero

Tribunal titular número 12
President/a: Yolanda Sánchez Navarro
Vocal 1: Sergi Cinca Morros
Vocal 2: Marc Vancells Guerin
Vocal 3: Joan Llasera Parera
Vocal 4: Jordi Sunyer Olle

Tribunal suplent número 12
President/a: Francisco J. Torrebadella Flix
Vocal 1: José Busuldu Pujols
Vocal 2: Carles Fernández Roca
Vocal 3: Joan Lluis Vila Mora
Vocal 4: Pablo Navarro Mingarro


Especialitat: Filosofia

Tribunal titular número 01
President/a: Ignacio Garcia de la Barrera
Vocal 1: Victor Luis Dominguez Perles
Vocal 2: Domingo Cabezas Barra
Vocal 3: Francisco Lapuerta Amigo
Vocal 4: Maria-Luisa Hernandez Arquero

Tribunal suplent número 01
President/a: Xavier Gil Molinos
Vocal 1: Luis Roca Jusmet
Vocal 2: Jordi Sadurni Sol
Vocal 3: David Galcera Padilla
Vocal 4: Luis Miguel Sánchez Crespo

Tribunal titular número 02
President/a: Juan Cortada Hortala
Vocal 1: Mercè Balcells Morell
Vocal 2: Francesc Xavier Serra Besalu
Vocal 3: Carmen Frigola Fabra
Vocal 4: Màrius Jesús Sirvent i Carbonell

Tribunal suplent número 02
President/a: Jordi Giro Paris
Vocal 1: Israel Saperas Coll
Vocal 2: Esther Vilalta Viñas
Vocal 3: M. Angels Batllori Casadella
Vocal 4: Joan Benet Presas Agell

Tribunal titular número 03
President/a: Enrique Gómez Leon
Vocal 1: Cristina Criado Alberich
Vocal 2: Josep Maria Valldepérez Coll
Vocal 3: Jorge Domenech Batet
Vocal 4: Alejandro Arias de Celis

Tribunal suplent número 03
President/a: Juan Canet Cabestany
Vocal 1: Rosa Maria de Vilallonga Andujar
Vocal 2: María Teresa Saurí Navarro
Vocal 3: Ambros Domingo Belando
Vocal 4: Miquel Puig Raüll

Tribunal titular número 04
President/a: Eduard Casserras Gasol
Vocal 1: David Castello Gimeno
Vocal 2: Emilia Fernández Garcia
Vocal 3: Carlos Sarrate Garcia
Vocal 4: Jordi Cañadell Badenes

Tribunal suplent número 04
President/a: Xavier Alsina González
Vocal 1: Maria Carmen Andreu Rosell
Vocal 2: Rafael Manjon Rodríguez
Vocal 3: Carmen Ruiz Muñoz
Vocal 4: Pere Serrano Acedo


Especialitat: Física i química

Tribunal titular número 01
President/a: Teresa del N.J. Canalias Bocos
Vocal 1: Irene Maria Poch Bengert
Vocal 2: Maria Angeles Piñero López
Vocal 3: José-Luis Coscolla Navalpotro
Vocal 4: Sergio Paredes Aparicio

Tribunal suplent número 01
President/a: Josep Pons Carrio
Vocal 1: Jorge Servat Sánchez
Vocal 2: M. Mercè Gàllego Sesma
Vocal 3: M. Cristina Vidal Bernal
Vocal 4: Susana Colomer Domènech

Tribunal titular número 02
President/a: Montserrat Tortosa Moreno
Vocal 1: Carmen Clavero Muñoz
Vocal 2: José Cosials Ortuño
Vocal 3: Inmaculada Sanso Vergeli
Vocal 4: Sergi Sacristan Marzal

Tribunal suplent número 02
President/a: Juan Ramon Ramirez Serrano
Vocal 1: Lluis Fuster Villa
Vocal 2: Nerea Igual Tellaeche
Vocal 3: Maria Pilar Ricol Escandon
Vocal 4: Luis Miguel Mas Montaner

Tribunal titular número 03
President/a: Gloria Sais Gruart
Vocal 1: Meritxell Mallorqui Serrats
Vocal 2: Juan Barcelo Sitja
Vocal 3: Maria-Assumpció Surrell Sauri
Vocal 4: Lluis Drou Morillo

Tribunal suplent número 03
President/a: Ignasi Auquer Pedemonte
Vocal 1: Isidre del Valle Ferrer
Vocal 2: Núria Llado Serra
Vocal 3: Josep Verdum Caner
Vocal 4: Pere Saris Salamo

Tribunal titular número 04
President/a: Jordi Fortuny Guinart
Vocal 1: María Jesús Blasco Bailo
Vocal 2: Concepcion Vaz Cuevas
Vocal 3: Joan Josep Cabré Vicens
Vocal 4: Teresa Fons Pascual

Tribunal suplent número 04
President/a: Tomas Viñas Garcia
Vocal 1: José Antonio Gil Pozo
Vocal 2: Yolanda Valero Sorando
Vocal 3: Maria del Pilar Sanz Loriente
Vocal 4: Maria Dolores Moscoso González

Tribunal titular número 05
President/a: Joan Gener Vives Requena
Vocal 1: Victor Miguel Serrano Ubeda
Vocal 2: Juan Garcia Hidalgo
Vocal 3: Pilar Urrios Piquer
Vocal 4: Josefina Ris Casamajó

Tribunal suplent número 05
President/a: Fernando Castellano Miralles
Vocal 1: Núria Claver Garrido
Vocal 2: Carmen Mateos Bueno
Vocal 3: Manuel Rego Fernández
Vocal 4: Maria Dolores Muñoz Areales

Tribunal titular número 06
President/a: Marta Simon Esteve
Vocal 1: Rosa M. Taña Sola
Vocal 2: Oliver Torra Miralles
Vocal 3: Fernando Recreo Tome
Vocal 4: Irene Ribas Gutierrez

Tribunal suplent número 06
President/a: Carlos Martin Morales
Vocal 1: Veronica Miro Miquel
Vocal 2: Juan José González Fernández
Vocal 3: Neus Porta Cuellar
Vocal 4: Rafael Garcia Nuñez

Tribunal titular número 07
President/a: Maria Tomas Itchart
Vocal 1: Enric Horna Garcia
Vocal 2: Natalia Figueredo Galimany
Vocal 3: Maria-Dolores Ortiz Gutierrez
Vocal 4: Melisa Mancina Fernández

Tribunal suplent número 07
President/a: Jaume Borbon Parera
Vocal 1: Blanca Franc Forcen
Vocal 2: Agnès Molons Puig
Vocal 3: Fr. Javier Grande Grande
Vocal 4: Maria Teresa Roigé Orgaz

Tribunal titular número 08
President/a: Ferran Crespo Anglada
Vocal 1: Joan Josep Vivo Martínez
Vocal 2: Jaume Riera Duran
Vocal 3: Basilio Martínez Espinet
Vocal 4: M. Dolors Gómez Barcena

Tribunal suplent número 08
President/a: Antonia Fontanet Orriach
Vocal 1: Núria Chalaux Freixa
Vocal 2: David Tramuns Monterde
Vocal 3: Pere Arumi Cassany
Vocal 4: Aina Solà Rodrigo


Especialitat: Francès

Tribunal titular número 01
President/a: Angels Rodríguez Gutierrez
Vocal 1: Montserrat Vila Fisas
Vocal 2: Olga Salinas Palau
Vocal 3: Maria José Cervera Coquard
Vocal 4: Sandra Pla Garzon

Tribunal suplent número 01
President/a: Antonina Sánchez Masnou
Vocal 1: Eva Bujan Garsaball
Vocal 2: Patrici Eduard Larousse Brizzi
Vocal 3: Sagrario López López
Vocal 4: M. del Carmen Alonso Velázquez

Tribunal titular número 02
President/a: Encarnacion Sánchez González
Vocal 1: Carme Muñoz Gascó
Vocal 2: Alicia Manchado Herrera
Vocal 3: Anna Ribas Costa
Vocal 4: Manuela Marquez González

Tribunal suplent número 02
President/a: Susana Pla Barcelo
Vocal 1: Josep Otero Planella
Vocal 2: Jaume Fernández García
Vocal 3: Mireia Viñas Duran
Vocal 4: Maria Angeles Trayter Madern


Especialitat: Geografia i història

Tribunal titular número 01
President/a: Antoni Domenech Bonet
Vocal 1: Carme Solsona Sorrosal
Vocal 2: Gemma Camps Pous
Vocal 3: Manuel Maso Ponz
Vocal 4: Marta González Orti

Tribunal suplent número 01
President/a: Neus Olle Comas
Vocal 1: Josep Maria Marba Rins
Vocal 2: Sara Vilaseca Llorens
Vocal 3: Angel Ruiz Gutierrez
Vocal 4: Joan Mitjana Rodríguez

Tribunal titular número 02
President/a: Ramon Serinyà Blasco
Vocal 1: Fely Lucena Ramirez
Vocal 2: Maria José Lucena Ramirez
Vocal 3: Anna Maria Saorin Casado
Vocal 4: Melcior-Ignasi Villalbi Hereter

Tribunal suplent número 02
President/a: Felix Luis Madrid Berzosa
Vocal 1: Maria Eva Estelle ValldePérez
Vocal 2: Inmaculada C Bretones Martínez
Vocal 3: Lluís Belenes Rodríguez
Vocal 4: Elvira Grau Piñol

Tribunal titular número 03
President/a: Elvira Fernández Nuñez
Vocal 1: Joaquim Jordi Benet Aleixendri
Vocal 2: Carlos Herrero Cebrian
Vocal 3: Francesc Xavier Fantova Ibáñez
Vocal 4: Marta Pérez Soria

Tribunal suplent número 03
President/a: Fernando Alquezar Alquezar
Vocal 1: Gemma Belluda Ventura
Vocal 2: Agustín Barceló Cortés
Vocal 3: Marta Perucho Pla
Vocal 4: Maria Pages Moratona

Tribunal titular número 04
President/a: Joan Carles Luque Silvestre
Vocal 1: Joan Carrio Arumi
Vocal 2: Juan Francisco Campillo Muñoz
Vocal 3: Enric Codina Sanchis
Vocal 4: Elena Gascon Álvarez

Tribunal suplent número 04
President/a: Xavier Cabre Mir
Vocal 1: David Fornons Fontdevila
Vocal 2: Àngels Candela Garcia
Vocal 3: Lidia González Bello
Vocal 4: Placida Ares Campos

Tribunal titular número 05
President/a: Luis Monjas Manso
Vocal 1: Francesc Xavier Prats Ros
Vocal 2: Miquel Àngel Gómez Martin
Vocal 3: Maria Carme Ferres Cantal
Vocal 4: Bernardino Garrido Merchan

Tribunal suplent número 05
President/a: Francisco Navarro Coma
Vocal 1: Salvador Trull Naval
Vocal 2: Daniel Puig Aliu
Vocal 3: Marta Vallejo Domingo
Vocal 4: Antonio Sánchez Carcelen

Tribunal titular número 06
President/a: Pere Salvador Vila
Vocal 1: Carlos Pellejero Mestre
Vocal 2: Isabel Pineda Llauro
Vocal 3: Maria-José González Mangrane
Vocal 4: Gemma Vinyes-Miralpeix Sala

Tribunal suplent número 06
President/a: Miquel Albert Castillo Carbonell
Vocal 1: Blanca Lloveras Garriga
Vocal 2: Sonia Garangou Tarres
Vocal 3: M del Vilar González Rocafort
Vocal 4: Josep Torres Lobato

Tribunal titular número 07
President/a: Pere Gifre Ribas
Vocal 1: Albert Moreno Sagrera
Vocal 2: Julia Blanco Cencerrero
Vocal 3: Elisabet Esquirol Palau
Vocal 4: Luis Trilla Armangue

Tribunal suplent número 07
President/a: Albert Riera Pairo
Vocal 1: Esther Blanco Ribot
Vocal 2: Francesc Xavier Brau Rius
Vocal 3: Núria Pujol Francesch
Vocal 4: Pilar Castello Reixach

Tribunal titular número 08
President/a: Angel Solans Benavent
Vocal 1: Gabriela del Olmo Carmen
Vocal 2: M.Mar Miquel Argiles
Vocal 3: Jaume Estiarte Estiarte
Vocal 4: Gerard Josep Serrado Garcia

Tribunal suplent número 08
President/a: Francesc Maria Clavera Riera
Vocal 1: Maria Isabel Solsona Companys
Vocal 2: Esther Riart Eyre
Vocal 3: Josep Maria Teixido Gelonch
Vocal 4: Josep Ma Pujol Mercade

Tribunal titular número 09
President/a: José Antonio Molet Sancho
Vocal 1: Jordi Cisa Palau
Vocal 2: Maria Pilar Calçada Balcells
Vocal 3: Jaume Manel Gimenez Tomas
Vocal 4: Maria Angeles Montía Gutiérrez

Tribunal suplent número 09
President/a: Roberto del Amo Benito
Vocal 1: Maria Carmen Yeste de Pablo
Vocal 2: Josep Farré Calzada
Vocal 3: Juan Carlos Buigues Villar
Vocal 4: Rosa Farran Montserrat

Tribunal titular número 10
President/a: M.Belén Alcón Vidal
Vocal 1: Jordi Tous Vallve
Vocal 2: Romà Cano Franco
Vocal 3: Marta Alonso Ortiz del Rio
Vocal 4: Maria José Lasala Bello

Tribunal suplent número 10
President/a: Jofre Amoros Mora
Vocal 1: Marta Viñas Mañé
Vocal 2: Josefa Boada Carnicer
Vocal 3: Oscar Solé Martorell
Vocal 4: Josep Comas Pie

Tribunal titular número 11
President/a: José Serentill Rubio
Vocal 1: Gemma Trinidad González Ortiz
Vocal 2: Francesc Arrey Oliver
Vocal 3: Núria Ribas Perarnau
Vocal 4: Juan Carlos Garay Pérez

Tribunal suplent número 11
President/a: Núria Valls Ramon
Vocal 1: Isabel Pérez Molina
Vocal 2: Lucía Nervón Vistós
Vocal 3: Urbano-José Mediavilla Diez
Vocal 4: Jason Herranz Benitez

Tribunal titular número 12
President/a: Victoria Almuni Balada
Vocal 1: Miriam Perona Blay
Vocal 2: Noelia Borràs Matamoros
Vocal 3: Antoni Cid Pegueroles
Vocal 4: Joan Carles Ventura Tonda

Tribunal suplent número 12
President/a: Alexis Pascual Maureso
Vocal 1: Maite Sanmartín Bustos
Vocal 2: Emeteri Fabregat Galcera
Vocal 3: Maria-Praxedes Villalobos Jarque
Vocal 4: M.Alicia Cardona Celma

Tribunal titular número 13
President/a: Antoni Meri Requena
Vocal 1: Manuela Ramirez Trapero
Vocal 2: Angel Amatller López
Vocal 3: Carmen Zafra Garcia
Vocal 4: Sebastian Romero Garcia

Tribunal suplent número 13
President/a: Vanessa Buendía Morillas
Vocal 1: Josep Manel Gómez Martínez
Vocal 2: Alejandro González López
Vocal 3: Núria Trilla Ibern
Vocal 4: Núria González Acosta

Tribunal titular número 14
President/a: Josep Saulo Verges
Vocal 1: Gregorio Berbegal Aldea
Vocal 2: Juan José Jociles Berjano
Vocal 3: M.Rosario Haro Pérez
Vocal 4: M Victoria Ascaso Satue

Tribunal suplent número 14
President/a: Antonio Lamagrande González
Vocal 1: David Palacios Belmonte
Vocal 2: M Cruz Cereceda Ruiz de Gopegui
Vocal 3: Benjamin Benedicto Badias
Vocal 4: Rosa Maria Gallardo Hurtado

Tribunal titular número 15
President/a: Rosa M. Duran Jane
Vocal 1: José Luis Lacueva Moreno
Vocal 2: Antoni Almeda Ortega
Vocal 3: Rosa M. Puig Soler
Vocal 4: Maria Aránzazu Cibiriain Basterra

Tribunal suplent número 15
President/a: Eduard Vives Toro
Vocal 1: Juana Bautista Cabrera Ramos
Vocal 2: Rosend Lozano Moya
Vocal 3: Virgili Burrel Ferrer
Vocal 4: Núria Bastardas Girbau

Tribunal titular número 16
President/a: Magdalena Pala Margenat
Vocal 1: Santiago Lugo Sala
Vocal 2: Maria Aurora Pérez Serrano
Vocal 3: David Martínez Fiol
Vocal 4: Maria José Rabadan Delicado

Tribunal suplent número 16
President/a: David Baro Guillamon
Vocal 1: Fernando Luis Gil Benito
Vocal 2: Maria Victoria Caner Henarejos
Vocal 3: José Manuel Martin Pascual
Vocal 4: Maria Dolores Gonzalo Garrido

Tribunal titular número 17
President/a: Antoni Tomas Moreno
Vocal 1: Manel Leon Gil
Vocal 2: Laura Escanciano Rueda
Vocal 3: Salvador Segrelles López
Vocal 4: Maria Amparo Canoves Torres

Tribunal suplent número 17
President/a: Juan Carlos Losada MÁlvarez
Vocal 1: Monica Pérez Jimenez
Vocal 2: Luis Carmelo Llaquet Altemir
Vocal 3: José Manuel Moure Crespo
Vocal 4: Maria Mercèdes Ros Bailac

Tribunal titular número 18
President/a: Jordi Vidal Marin
Vocal 1: Jordi Hinojosa Beatobe
Vocal 2: Juan Antonio Chana Zamorano
Vocal 3: Montserrat Balcells Serra
Vocal 4: Lourdes Marimon Garcia

Tribunal suplent número 18
President/a: Maria Magdalena Álvarez González
Vocal 1: Marisa Soler Margarit
Vocal 2: Javier Marzo Guarinos
Vocal 3: Patricia Duran Sánchez
Vocal 4: Ramon Cuadras Amello


Especialitat: Llengua catalana i literatura

Tribunal titular número 01
President/a: Ignasi Llompart Mas
Vocal 1: Salvador Juan Rabell
Vocal 2: José Ordoñez Calvo
Vocal 3: Montserrat Andrés Casamiquela
Vocal 4: Maria Cristina Valero Frias

Tribunal suplent número 01
President/a: Josep Ramon Vidal Cosialls
Vocal 1: David Serra Cardo
Vocal 2: Eloisa Fernández Cuenca
Vocal 3: Maria Teresa Lloveras Balmaña
Vocal 4: Jordi Ramada Garcia

Tribunal titular número 02
President/a: Montserrat Corrius Coll
Vocal 1: Caterina Parera Rodríguez
Vocal 2: Maria Teresa Garrofer Torreguitart
Vocal 3: Francesc Xavier Garcia Garcia
Vocal 4: Albert Segarra Mahiques

Tribunal suplent número 02
President/a: Jordi Berenguer Queraltó
Vocal 1: Maria Carmen Martínez Losada
Vocal 2: Abraham Mohino Balet
Vocal 3: Ramon Anglada Bau
Vocal 4: Monica Jaumandreu Estany

Tribunal titular número 03
President/a: Adam Manyé Sardà
Vocal 1: Silvia Carbo Marti
Vocal 2: Cristina Juher Barrot
Vocal 3: Lluis Clara Lloret
Vocal 4: Joan Puig Garcia

Tribunal suplent número 03
President/a: Núria Cassanyes I Borrell
Vocal 1: Anna Gasull Puig
Vocal 2: Maria dels Dolo Vilamitjana Carandell
Vocal 3: Esther Escorihuela Casademont
Vocal 4: Rafael Vila Nogueras

Tribunal titular número 04
President/a: Gemma Aldevert Serra
Vocal 1: Yolanda Mesalles Catena
Vocal 2: Carles Badia Planes
Vocal 3: Francesc Xavier Saez Bellobi
Vocal 4: Jordi Vallés Rosselló

Tribunal suplent número 04
President/a: Judit Flix Guiu
Vocal 1: Núria Borras Cuadrat
Vocal 2: David Guiu Oliver
Vocal 3: Margarita Latorre Rius
Vocal 4: Eduard Albert Roure Blavia

Tribunal titular número 05
President/a: Jordi Dolç Cartanyà
Vocal 1: Josep Lluis Martin Masip
Vocal 2: Carme Llaurador Mas
Vocal 3: Rubén Fortuny Alcántara
Vocal 4: Marta Rovira Sans

Tribunal suplent número 05
President/a: Joan Masdeu Aymamí
Vocal 1: Maria Dolors Solé Gras
Vocal 2: Inmaculada Singla Clemente
Vocal 3: Núria Llambrich Soldrà
Vocal 4: Roser Toldra Perramon

Tribunal titular número 06
President/a: Paulina Rubio Escuder
Vocal 1: Sebastia Carles Pons Saura
Vocal 2: Maria Rosa Navarro Roca
Vocal 3: Montserrat González Cardus
Vocal 4: Meritxell Nus Gallart

Tribunal suplent número 06
President/a: Elisabet Fabregat Puig
Vocal 1: Carles Tosses Ruiz
Vocal 2: Carme Sánchez Enriquez
Vocal 3: Anna-Maria Colome Martínez
Vocal 4: Isabel Peiris Losilla

Tribunal titular número 07
President/a: Ricard Peruchet Escales
Vocal 1: Mercè Gamisans Subira
Vocal 2: Jordi Fort Baselga
Vocal 3: Montserrat Monton Canals
Vocal 4: Antonia Toset Fernández

Tribunal suplent número 07
President/a: David Ferrando Ferrando
Vocal 1: Helena Padrosa Culla
Vocal 2: Monica Herruz Pares
Vocal 3: M Rosa Sanahuja Ballart
Vocal 4: José de Nicolas Roman

Tribunal titular número 08
President/a: Anna Garcia Monell
Vocal 1: Joan Puig Sanjuan
Vocal 2: Núria Colomer Cruz
Vocal 3: Carme Pala Selva
Vocal 4: Antoni Isarch Borja

Tribunal suplent número 08
President/a: Josep Maria Corretger Olivart
Vocal 1: Albert Gimenez Blasco
Vocal 2: Judith Fores Montes
Vocal 3: Joan Antoni Verge Caballer
Vocal 4: Anna Rialp Cercos

Tribunal titular número 09
President/a: Antoni Jaume Farriols Salamero
Vocal 1: Anna Saura Vizcarro
Vocal 2: Olga Vilarrasa Bassachs
Vocal 3: Manuel Zamora Navarro
Vocal 4: Ramon Busquets Fontanals

Tribunal suplent número 09
President/a: Anna Vinyoles Auladell
Vocal 1: Lluís Orri Gorgoll
Vocal 2: Maria Carme Barcelo Blanch
Vocal 3: Laura Martin Esteve
Vocal 4: Josep Hernandez Tresserras

Tribunal titular número 10
President/a: Helena González Sola
Vocal 1: Llúcia Saurí Mascarós
Vocal 2: Carme Vila Comajoan
Vocal 3: Marina Bardolet Font
Vocal 4: Pere Roca Puig

Tribunal suplent número 10
President/a: Josefina Badia Capdevila
Vocal 1: Maricel Macia Asna
Vocal 2: Laia Berenguer Torres
Vocal 3: Assumpta Sola Comas
Vocal 4: Joaquim Pratsobrerroca Matavera


Especialitat: Llengua castellana i literatura

Tribunal titular número 01
President/a: Delmiro Antas Garcia
Vocal 1: Maria Aranzazu Serrano Aguilera
Vocal 2: Mireia Aldoma Garcia
Vocal 3: David Arnaiz Pérez
Vocal 4: Iñaki Cibiriain Basterra

Tribunal suplent número 01
President/a: Victoria Boix Villanueva
Vocal 1: Jorge González Batlle
Vocal 2: Esther Rafecas Saumell
Vocal 3: José Angel Cilleruelo Garcia
Vocal 4: M. Luisa Gil Monedero

Tribunal titular número 02
President/a: José-Antonio Martínez Martínez
Vocal 1: Maria Carme Ramos Ruiz
Vocal 2: Inmaculada Bego Martínez Córcoles
Vocal 3: Pedro Carrasco Rubio
Vocal 4: Miguel Angel Campos Cruz

Tribunal suplent número 02
President/a: Maria Isabel Soley Martin
Vocal 1: Jordi Sánchez Sánchez
Vocal 2: Ester Falip Ibarz
Vocal 3: M. Carmen Izquierdo Cordoba
Vocal 4: Angel Juan Rodríguez Silva

Tribunal titular número 03
President/a: Lourdes Montaner Costa
Vocal 1: Yolanda Sediles Barranco
Vocal 2: Immaculada Artigues Serra
Vocal 3: Joan Manuel Soldevilla Alberti
Vocal 4: M. Mercèdes Marti Palagos

Tribunal suplent número 03
President/a: Antonio Lozano Matas
Vocal 1: Maria Isabel Gracia Contreras
Vocal 2: Montserrat Castells I Danes
Vocal 3: Montserrat Juanola Pellicer
Vocal 4: Antonia Tubau Paloma

Tribunal titular número 04
President/a: M.Rosario Curiel López-Cepero
Vocal 1: Susana Montero Visent
Vocal 2: Teresina Aiguade Colom
Vocal 3: Emilio Bayo Juan
Vocal 4: Joaquin Garcia Albero

Tribunal suplent número 04
President/a: M.Isabel Roca Burillo
Vocal 1: Lourdes Palacio Pelay
Vocal 2: Daniel M. Gil Álvarez
Vocal 3: Raquel Torres Peiro
Vocal 4: Antonio Codina Bosch

Tribunal titular número 05
President/a: Narciso Almena Zarcero
Vocal 1: Juan Manuel Martínez Bagés
Vocal 2: Lourdes Berbel Tàpia
Vocal 3: Montserrat Muntané Barceló
Vocal 4: Mercèdes Pérez Alcantara

Tribunal suplent número 05
President/a: José Luis de los Angeles Blasco
Vocal 1: Esther Barrachina Bartrès
Vocal 2: M. Teresa González Ayestaran
Vocal 3: Rosa Miro Espasa
Vocal 4: Damián González Duart

Tribunal titular número 06
President/a: Vicente Santolaria Arrontes
Vocal 1: Valeria Lafita Fernández
Vocal 2: Francisco González Rovira
Vocal 3: Maria Victoria Ledesma Serrano
Vocal 4: Marc Gual Aleu

Tribunal suplent número 06
President/a: Antoni Via Marco
Vocal 1: Maria del Carme Domingo Cervero
Vocal 2: Maria Dolores Pulido Pozuelo
Vocal 3: Joaquim Parellada Casas
Vocal 4: Miguel Angel Pla Hernandez

Tribunal titular número 07
President/a: Sergio Martin Jimenez
Vocal 1: Montserrat Torres Miranda
Vocal 2: Sergio Batlle Ferrer
Vocal 3: Coral Caro Blanco
Vocal 4: Ester Caro Caldere

Tribunal suplent número 07
President/a: Eva Santa Navarro
Vocal 1: Mercèdes Albesa Santacana
Vocal 2: Antonia Martínez Melgar
Vocal 3: Francisca Ezquerra Lezcano
Vocal 4: Jorge Javier Sebastian Godina

Tribunal titular número 08
President/a: M.Teresa Serrano Toribio
Vocal 1: José Antonio Saez Caceres
Vocal 2: Nicolasa Martínez Torres
Vocal 3: M. Lluisa Puig Trens
Vocal 4: Núria Casat Martínez

Tribunal suplent número 08
President/a: Fernando Garcia Ortiz
Vocal 1: Sonia Martínez Domene
Vocal 2: Maria José Borja Rodríguez
Vocal 3: Juan Carlos Parejo Gete
Vocal 4: M Inmaculada Gómez Claver

Tribunal titular número 09
President/a: Eva Maresma Chica
Vocal 1: Maria Dolores Tresserras Torres
Vocal 2: José Manuel Navarro Álvarez
Vocal 3: Guillermo Vallejo Fores
Vocal 4: M. Nieves Villarrubia del Valle

Tribunal suplent número 09
President/a: Eduardo Ruiz Tosaus
Vocal 1: Yolanda López Avilés
Vocal 2: Cesar Prieto Álvarez
Vocal 3: Maria Fernanda Sánchez-Colomer Ruiz
Vocal 4: Carles Domenech Armadas

Tribunal titular número 10
President/a: Elena Zamora Morales
Vocal 1: Jesualdo Escudero Fernández
Vocal 2: Manuel Martínez Alsina
Vocal 3: Enriqueta Codina Coletas
Vocal 4: Maria José Fernández Pérez

Tribunal suplent número 10
President/a: Maria Teresa Novella Segura
Vocal 1: Ricardo Alcalde Briongos
Vocal 2: Isabel Muntan Rocamora
Vocal 3: M.Alba Pozo Ribas
Vocal 4: Isabel Imbernon López


Especialitat: Matemàtiques

Tribunal titular número 01
President/a: Ana Guirao Gil
Vocal 1: Paloma Martínez Marina
Vocal 2: Jaume Solsona Villaplana
Vocal 3: Jordi Devant Llovet
Vocal 4: Francisca Alemany Llopis

Tribunal suplent número 01
President/a: M. Antonia Barrabeig Fabregat
Vocal 1: José Manuel Garcia Mendoza
Vocal 2: Lourdes Bonvehi Cullell
Vocal 3: Josep M. Erill Lladonosa
Vocal 4: Ana Cortiella Tena

Tribunal titular número 02
President/a: David Alonso Asensio
Vocal 1: Alberto Mallart Solaz
Vocal 2: Natacha Peña Puigpinos
Vocal 3: M.Josep Sanz Espuny
Vocal 4: José Jeronimo Barriga Carrasco

Tribunal suplent número 02
President/a: Amalia Sánchez Campo
Vocal 1: Carmen Gómez Caturla
Vocal 2: Sergio Peire Mari
Vocal 3: Gloria Peraita Pascual
Vocal 4: Jesus Dieguez Escobar

Tribunal titular número 03
President/a: Joaquim Costa Llobet
Vocal 1: Sonia Geli Roig
Vocal 2: Antoni Bancells Fernández
Vocal 3: M.Angels López Faxedas
Vocal 4: Carles Bosch Guadamillas

Tribunal suplent número 03
President/a: Francisco A. Sánchez Tejero
Vocal 1: Jordi Coll Campos
Vocal 2: Vicente Gabriel Cara Fernández
Vocal 3: Neus Morla Arias
Vocal 4: Marti Torras Turon

Tribunal titular número 04
President/a: Núria Sala Montaner
Vocal 1: Fco. de Asis Casassas Canals
Vocal 2: Montserrat Arnau Viñals
Vocal 3: Robert Sirat Joaniquet
Vocal 4: Irene Burrel Solana

Tribunal suplent número 04
President/a: Montserrat Juanpere Magrane
Vocal 1: Francesc Perello Sans
Vocal 2: Maite Chico Clua
Vocal 3: José Angel Mur Porte
Vocal 4: Núria Bove Paris

Tribunal titular número 05
President/a: José Rey Cano
Vocal 1: Lurdes Boix Roca
Vocal 2: Ramon Masip Treig
Vocal 3: Mercèdes Jurjo Mosoll
Vocal 4: Juan Colom Monfort

Tribunal suplent número 05
President/a: Francisco Javier del Rio Bocio
Vocal 1: Anna Mañe Jane
Vocal 2: Fernando Luis Alemany Cardona
Vocal 3: Sebastià Sastriques Sicart
Vocal 4: M. Alba Pozuelo Nin

Tribunal titular número 06
President/a: José-Rafael Alsina Dalmau
Vocal 1: José Antonio Pérez Mendez
Vocal 2: Nestor Abad Viñas
Vocal 3: Aglaja Lodigiani
Vocal 4: Diana Herrero Coronel

Tribunal suplent número 06
President/a: Aniceto Serrano Peña
Vocal 1: Alejandro Valero Correa
Vocal 2: Mònica Romero Gómez
Vocal 3: Ana Isabel Fuster Calzon
Vocal 4: Mario Fadda

Tribunal titular número 07
President/a: Marià Cano Santos
Vocal 1: Pablo Franch Zaragoza
Vocal 2: Claudio Pedro Cosin Sylla
Vocal 3: Pedro Antonio Adan Chavarria
Vocal 4: Rosa Pilar Saura Soriano

Tribunal suplent número 07
President/a: Rosa Maria Reverte Calvet
Vocal 1: Núria Serra Benedicto
Vocal 2: Maria Teresa Gómez Pardo Gabaldon
Vocal 3: Sofia Gozalbo Martín
Vocal 4: Ubaldo Garcia Balaguer

Tribunal titular número 08
President/a: José Luis Acedo Morales
Vocal 1: Dolores Romo Garcia
Vocal 2: Maria Pilar Córcoles Tamarit
Vocal 3: Ricardo Palomar Polo
Vocal 4: Jorge Badia Casahuga

Tribunal suplent número 08
President/a: Neus Garrofé Forcat
Vocal 1: Jordi Amoros Reboredo
Vocal 2: Carlos Ecenarro Abril
Vocal 3: Anna Feliu Caelles
Vocal 4: Isabel Díaz Gata

Tribunal titular número 09
President/a: Llorenç Rosello Sauri
Vocal 1: Francesc Xavier Sallas Puigdellivol
Vocal 2: Maria Jesus Pérez Martin
Vocal 3: Maria Angels Escofet Rovira
Vocal 4: Guillem Marcel Romeu Fortuny

Tribunal suplent número 09
President/a: Montserrat Comes Mirosa
Vocal 1: Francisco José Muñoz Pascual
Vocal 2: Mercè Masllovet Martínez
Vocal 3: Yolanda Navarro Llop
Vocal 4: Manuel Fernández Garcia

Tribunal titular número 10
President/a: Amadeu Reverter Castella
Vocal 1: Carlos de Cubas Garcia
Vocal 2: Martha Ivon Cardenas Dominguez
Vocal 3: M. de les Neus Bulbena Burdo
Vocal 4: Gabriel Coll Barber

Tribunal suplent número 10
President/a: Trinidad Zarza Berjillo
Vocal 1: Juan Antonio Hernandez Martínez
Vocal 2: Antonio Gimenez Esteban
Vocal 3: M. Teresa Guiu Viaplana
Vocal 4: Berta Farnes Malas

Tribunal titular número 11
President/a: Montserrat Siscart Alberich
Vocal 1: Jaume Riba Torralba
Vocal 2: Salvador Bort Ramírez
Vocal 3: Carme Caballol Teixidor
Vocal 4: Maria Angels Carbonell Tor

Tribunal suplent número 11
President/a: Josep María Moreno Furner
Vocal 1: Andreu Grau Bernado
Vocal 2: Josep M. Closa Dominguez
Vocal 3: Daniel Blasi Babot
Vocal 4: Montserrat Baldoma Cases


Especialitat: Música

Tribunal titular número 01
President/a: Manuel Domingo Valls
Vocal 1: Sonia Roman Titos
Vocal 2: Guillem Enri Hidalgo
Vocal 3: Francesc Olivella Pedregal
Vocal 4: Ana Maria Sánchez Rovira

Tribunal suplent número 01
President/a: Jordi Martínez Catalan
Vocal 1: Esther Borras Cristofol
Vocal 2: Ricard Sole Escayola
Vocal 3: Antonia Luengo Sojo
Vocal 4: Antoni Azor Garcia

Tribunal titular número 02
President/a: Mercè Rigau Garcia-Gascó
Vocal 1: Jorge Carlos Perales Pons
Vocal 2: Maria Teresa Mer Santamaria
Vocal 3: Neus Saguer Canadell
Vocal 4: Laia Amagat Desoy

Tribunal suplent número 02
President/a: Rosor Rabassedas Pages
Vocal 1: Jaume Mas Fontseca
Vocal 2: Ma Inmaculada Trota Lozano
Vocal 3: Joan Gay Puigbert
Vocal 4: Marti Vila Valls

Tribunal titular número 03
President/a: Maria Carme Domingo Belando
Vocal 1: Montserrat Diaz Carreras
Vocal 2: Sandra Marsal Boyer
Vocal 3: Maria Montserra Esporrin Pons
Vocal 4: Daniel Lazaro Badenas

Tribunal suplent número 03
President/a: M. Carme Duran Salvadó
Vocal 1: Julio Garola Bartolí
Vocal 2: Marc Antoni Seguí Satorre
Vocal 3: Oriol Rodríguez Curieses
Vocal 4: Monica Ortiz de Pinedo Sole

Tribunal titular número 04
President/a: Cristina Puig Castellano
Vocal 1: Rosa Maria Salort Guerrero
Vocal 2: Marta Muñoz Ansuategui
Vocal 3: Noemí Martínez Agell
Vocal 4: Antonio José Izquierdo Álvarez

Tribunal suplent número 04
President/a: Maria Dern Garriga
Vocal 1: Joan Escoda Domènech
Vocal 2: Mireia Parellada Alfonso
Vocal 3: Jordi Cunillera Torrents
Vocal 4: Josep Macia Guila

Tribunal titular número 05
President/a: Joan Valero Molina
Vocal 1: Sandra Ubach Santamaria
Vocal 2: Lluis Burillo Toledano
Vocal 3: Immaculada Oliveres Prat
Vocal 4: Maria Casablancas Bendicho

Tribunal suplent número 05
President/a: Vicenç Bolart Vilaro
Vocal 1: Victor Beltran Geira
Vocal 2: Lluis Martínez Chinchon
Vocal 3: Josep Lluis Zaragoza Muñoz
Vocal 4: Begoña Gutierrez Casado


Especialitat: Orientació educativa

Tribunal titular número 01
President/a: Maria Mercè Berengueras Pont
Vocal 1: Emilia Viladoms Cebrian
Vocal 2: Miguel Angel Torrico Franco
Vocal 3: Maria Isabel Reverter Ramirez
Vocal 4: Simon Aparicio Benlloch

Tribunal suplent número 01
President/a: Llucia Hernandez Simancas
Vocal 1: Albert Míguez Betriu
Vocal 2: Yolanda Feligreras Lorite
Vocal 3: M. del Carmen Serrano Aused
Vocal 4: Núria Domenech Gimeno

Tribunal titular número 02
President/a: Joana Ferrer Miquel
Vocal 1: Maria Mercè Medina Roca
Vocal 2: Montserrat Solsona Rocabert
Vocal 3: Susana de la Torre Brualla
Vocal 4: Cristina Martínez Aran

Tribunal suplent número 02
President/a: Maria Pilar Barriendos Clavero
Vocal 1: Lidia Fortet Rodríguez
Vocal 2: Rosario Tomas López
Vocal 3: Jordi Alsina Garsaball
Vocal 4: M. Estany Vila Belmonte

Tribunal titular número 03
President/a: Maria Neus Agut Horna
Vocal 1: Ambrosio Gassol Noguera
Vocal 2: Oscar Puigardeu Aramendia
Vocal 3: Maria Luisa Real Garrido
Vocal 4: Anna Miro Marti

Tribunal suplent número 03
President/a: Ricard Flores Aguilar
Vocal 1: Monica Sandoval Turienzo
Vocal 2: Josefina Granero Traver
Vocal 3: Mercèdes Gil Viñas
Vocal 4: Maria Martin Garcia

Tribunal titular número 04
President/a: Maria Eliana Anguera Blanch
Vocal 1: Ana Beatriz Felez Rodríguez
Vocal 2: Rosa Maria Fernández López
Vocal 3: Immaculada Bo Barnadas
Vocal 4: Maria Farran Roig

Tribunal suplent número 04
President/a: Jaume Forn Rambla
Vocal 1: M. Antonia Maldonado Pascual
Vocal 2: Maria Nieves Alvaro Costa
Vocal 3: Cristina Guijarro Clemente
Vocal 4: Ana Navarro Biel

Tribunal titular número 05
President/a: Josep Gifre Ribas
Vocal 1: Montserrat Sampol Oliva
Vocal 2: Núria Gil Molina
Vocal 3: M.Lourdes Dalmau Bacardit
Vocal 4: Guadalupe Fernández Mascort

Tribunal suplent número 05
President/a: Lluisa Vera Aguilar
Vocal 1: Montserrat Valeriano Tevar
Vocal 2: Montserrat Quintana Morraja
Vocal 3: Felipa Ojeda Morales
Vocal 4: Gema Comas Trayter

Tribunal titular número 06
President/a: Dolors Serra Rigau
Vocal 1: Paula Ordis Lladó
Vocal 2: Rosa Maria Rodríguez Garcia
Vocal 3: Ricard Madria Garriga
Vocal 4: Montserrat Fors Cantal

Tribunal suplent número 06
President/a: Josep Tort Coma
Vocal 1: Dolors Franch Vila
Vocal 2: Joan Viñas Oller
Vocal 3: Jordi Pujadas Ribalta
Vocal 4: Silvia Matas Tapias

Tribunal titular número 07
President/a: Joan Valldaura Pujol
Vocal 1: Maria dels Dolors Sole Marin
Vocal 2: Elisa Charles Gòdia
Vocal 3: Rosa-M. Molet Torres
Vocal 4: Justo López Castan

Tribunal suplent número 07
President/a: Maria Alba Escolar Bañeres
Vocal 1: Eugenia Torreguitart Doncel
Vocal 2: Juana Balasch Pons
Vocal 3: Núria Ribe Seto
Vocal 4: Àngel Prats Ripoll

Tribunal titular número 08
President/a: M. Cinta Moriones Pellisa
Vocal 1: Lourdes Pérez Santos
Vocal 2: Maria Lourdes Valles Cobacho
Vocal 3: Josep Maria Cartanya Roca
Vocal 4: María Teresa Morales Tasias

Tribunal suplent número 08
President/a: M.Dolores Colilles Sole
Vocal 1: Margarita Gomis Blanch
Vocal 2: María Encarnaci Esquer Oltra
Vocal 3: David Calba Oliveras
Vocal 4: Anna Maria Martínez Homs

Tribunal titular número 09
President/a: Gemma Garcia Calatayud
Vocal 1: Matilde Sánchez Pérez
Vocal 2: Montserrat Valle Rebollo
Vocal 3: Elena Alonso Alins
Vocal 4: Luis M. Vega Fuente

Tribunal suplent número 09
President/a: Maria Assumpció Camps Bosch
Vocal 1: José Manuel Mera de la Torre
Vocal 2: Roser Cervera Giralt
Vocal 3: Maria Luisa Pérez López
Vocal 4: Laura Fuentes Quesada

Tribunal titular número 10
President/a: Maria Lourdes Ambros Ortiz
Vocal 1: Esmeralda Saladie Barroso
Vocal 2: Teresa Francisc Moreso Benaiges
Vocal 3: Maria José Gine Tajada
Vocal 4: Núria Sansano Ortiz

Tribunal suplent número 10
President/a: Francisca Serra Benedicto
Vocal 1: Núria Gaya Sol
Vocal 2: Justi Paga Felipe
Vocal 3: Maria José Tremoleda Vilaubi
Vocal 4: Angel Lorenzo Mancho

Tribunal titular número 11
President/a: Eva Esteruelas Castro
Vocal 1: Joana Lucas Marmol
Vocal 2: Rosa M. Falguera Rosas
Vocal 3: Núria Aguado Artigas
Vocal 4: Maria Jesus Gutierrez Romo

Tribunal suplent número 11
President/a: Mireia Roig Navarro
Vocal 1: Lourdes Canals Renau
Vocal 2: Roser Ferre Guardiola
Vocal 3: M. José de Molina Gorina
Vocal 4: Josep Álvarez Cano

Tribunal titular número 12
President/a: Jesus Viñas Cirera
Vocal 1: Margarita Viñolas Guerro
Vocal 2: Rosa Ana Garcia Figueras
Vocal 3: Elisabet Mas Sanges
Vocal 4: Miquel Agullo Barbe

Tribunal suplent número 12
President/a: Joaquin Nuñez Cabanillas
Vocal 1: Cynthia V. Sabate Pérez
Vocal 2: Maria Teresa Martínez Guardiola
Vocal 3: Francisco Tomas Castello Guiu
Vocal 4: Núria Gillue Diez

Tribunal titular número 13
President/a: Joan Lluís Espinos Espinos
Vocal 1: Silvia López Ruiz
Vocal 2: Zoraida Antich Soler
Vocal 3: Conxita Pujadas Ivern
Vocal 4: Mario Fabrega Quilez

Tribunal suplent número 13
President/a: Anna Gatell Segura
Vocal 1: Rosa Maria Perarnau Piñero
Vocal 2: Maria del Pilar de la Cueva Ventura
Vocal 3: Carolina Egea Torrecilla
Vocal 4: Miguel Oscar de Barrio Cardenas

Tribunal titular número 14
President/a: Ramon Coma Dosrius
Vocal 1: Mireia Caralt Salarich
Vocal 2: M.Victoria Pérez Zafon
Vocal 3: Maria Angeles Prat Valverde
Vocal 4: Alejandro Jesus Vaquero Gómez

Tribunal suplent número 14
President/a: Silvia Bonet Rioja
Vocal 1: Olivia Gaspar del Moral
Vocal 2: Maria Immaculad Balart Colom
Vocal 3: M.José Monteagudo Serra
Vocal 4: Vicente Albiol Porcar

Tribunal titular número 15
President/a: Silvia Fernández Herrero
Vocal 1: Anna Maria Sala Suades
Vocal 2: Montserrat Pujol Homs
Vocal 3: Joaquim Jornet Ribera
Vocal 4: Núria Vilarasau Soler

Tribunal suplent número 15
President/a: Neus González Estelle
Vocal 1: Lícia Palou Cots
Vocal 2: Mercè Sala Suades
Vocal 3: Laura Massegu Bruguera
Vocal 4: Gemma Turallas Fontseca


Especialitat: Tecnologia

Tribunal titular número 01
President/a: Roser Cusso Calabuig
Vocal 1: Sergi Campos Aviles
Vocal 2: Ernest Ferrer Batlle
Vocal 3: Antonio Pinto Llona
Vocal 4: Pere Rius Cardona

Tribunal suplent número 01
President/a: Francesc Maldonado Benitez
Vocal 1: Juan Pedroche Clouté
Vocal 2: Yolanda Asuncio Bayona Marzo
Vocal 3: Jorge Orts González
Vocal 4: Ernest Tomas Ferrer

Tribunal titular número 02
President/a: M. José Fernández Mostaza
Vocal 1: Ana Maria Graell Fite
Vocal 2: Marc-Aureli Avià Faure
Vocal 3: Joan Maria Fonollosa Massana
Vocal 4: M Lourdes Franques Domenech

Tribunal suplent número 02
President/a: Salvador Comas Uriz
Vocal 1: Jesus Carlos Diez Rioja
Vocal 2: Mateu Fornos Gil
Vocal 3: M. Teresa Xanxo Pascual
Vocal 4: Maria Milagros Frechilla Pérez

Tribunal titular número 03
President/a: Neus Heras Navarro
Vocal 1: Encarnacion Mar Ballesteros Ruiz
Vocal 2: Raquel Diego Gallardo
Vocal 3: Marc Mas Vidal
Vocal 4: Ramon Riera Garriga

Tribunal suplent número 03
President/a: Yolanda Fort Vilaseca
Vocal 1: Josep Maria Bartrina Marti
Vocal 2: Natalia Arques Carbonell
Vocal 3: Eva Sala Darne
Vocal 4: Francesc X. Segura Riu

Tribunal titular número 04
President/a: Jesús Campa Falcon
Vocal 1: José Vicente Rambla Bort
Vocal 2: Laureano Huguet Caufape
Vocal 3: Montserrat Guardia Sierra
Vocal 4: Alba Huix Prat

Tribunal suplent número 04
President/a: Carmen G. Badia Roig
Vocal 1: Rebeca Barrera Climent
Vocal 2: Carles Godia Charles
Vocal 3: Artur Guillamet Sabate
Vocal 4: Marta Escola Ribes

Tribunal titular número 05
President/a: David Garcia Garcia
Vocal 1: David Ribes Canut
Vocal 2: Maria Candela Ribera Ruiz
Vocal 3: Jaume Gebelli Borras
Vocal 4: M. Montserrat Magrané Cots

Tribunal suplent número 05
President/a: Jordi Piñol Munté
Vocal 1: Celia Llurba Mort
Vocal 2: Cristobal Selma Tamarit
Vocal 3: Josep Costa Savall
Vocal 4: Remei Adserias Sans

Tribunal titular número 06
President/a: Enrique Ignacio Ara Laplana
Vocal 1: Ignacio Lucena Otero
Vocal 2: Belen Layana Daza
Vocal 3: Jordi Isabal Angles
Vocal 4: Yolanda Ovejas Rodríguez

Tribunal suplent número 06
President/a: Josep Villacampa Bofill
Vocal 1: Manuel Asensio Vicedo
Vocal 2: Sergio Llufriu Cuadros
Vocal 3: Maria del Valle Martínez Pérez
Vocal 4: Antonia Borda Boreu

Tribunal titular número 07
President/a: Josep Felip Blanch
Vocal 1: Jordi Boadella Rabes
Vocal 2: Angel Luis Gómez Rincon
Vocal 3: Sonia Fullana Alfonso
Vocal 4: Marta Jansana Borrajo

Tribunal suplent número 07
President/a: Maria Neus Barranco Cosialls
Vocal 1: Salvador José Cervera Valero
Vocal 2: Monica Zamora Sanchon
Vocal 3: Maria Montserra Arias Morales
Vocal 4: Juan Carlos Grau Pueyo

Tribunal titular número 08
President/a: Joan Segovia Vázquez
Vocal 1: Higinio Fernández Benítez
Vocal 2: Antonia Abello Faixes
Vocal 3: Jeremias Soler Gimenez
Vocal 4: Isabel Morgo Quiñonero

Tribunal suplent número 08
President/a: Rebeca Ibañez Garcia
Vocal 1: Virgilio Gonzalo Edesa
Vocal 2: Manuel Barroso Pelaez
Vocal 3: Maria Neus Domingo Vila
Vocal 4: Silvia Espinosa Pérez

Tribunal titular número 09
President/a: Alba Oliveras Calveras
Vocal 1: Bartolomé Hernández Valero
Vocal 2: Cristina Blaya Gongora
Vocal 3: Francesc Garofano Montoro
Vocal 4: Victoria Alexan Martin Sánchez

Tribunal suplent número 09
President/a: Bladimiro Díaz López
Vocal 1: Carles Gamez Badell
Vocal 2: Sergio Suitino Cordoba
Vocal 3: Celia Rigol Yanguas
Vocal 4: Maria Isabel Bestue Bestue

Tribunal titular número 10
President/a: Fr. Javier Eroles Castro
Vocal 1: Jordi Farré Saurí
Vocal 2: Mario Antonio Cambredo Aparicio
Vocal 3: Carmen Huguet Portella
Vocal 4: Maria Rosa Manzano Sola

Tribunal suplent número 10
President/a: Ramon Maria Graells Cistero
Vocal 1: David Francisco Fernández Domper
Vocal 2: Antoni Bonet Ribaudi
Vocal 3: Nicolau Sagrera Castells
Vocal 4: José Ramon Oltra Altisent


Cos: Professors d'escoles oficials d'idiomes

Especialitat: Francès EOI

Tribunal titular número 01
President/a: Mercè Sans Mestre
Vocal 1: Jovita Valentin Fernández
Vocal 2: Maria Carmen Martínez Torralba
Vocal 3: Maria Garcia López
Vocal 4: Silvia Juana Abos Viscasillas

Tribunal suplent número 01
President/a: Laura Grau Aragones
Vocal 1: Emma Sison Martínez
Vocal 2: Pedro Mariano Serna Ruiz
Vocal 3: Roman Planas Guenard
Vocal 4: Mercèdes Vilaplana Duran-Sindreu

Tribunal titular número 02
President/a: Joan Solanich Pie
Vocal 1: Maria del Mar Simon Huerta
Vocal 2: Marciala Sánchez Avendaño
Vocal 3: Corinne Marguer Royer Ep López
Vocal 4: Monica Masip Ruiz

Tribunal suplent número 02
President/a: Sylvie Josephin Lambion
Vocal 1: Maria Sans Dabau
Vocal 2: Maria-Angeles Bricio Salido
Vocal 3: Maria Lourdes Tarradas Iglesias
Vocal 4: Eulalia Noguera Consola


Cos: Professors d'escoles d'arts plàstiques i disseny

Especialitat: Dibuix artístic i color

Tribunal titular número 01
President/a: Eva Chavarria Puyol
Vocal 1: Núria López Ribalta
Vocal 2: Marià Dinares Coma
Vocal 3: Antonio Mico Floriach
Vocal 4: Jordi Isern Torras

Tribunal suplent número 01
President/a: Maria José Vidal Devesa
Vocal 1: Gloria Cot Reig
Vocal 2: Roser Pascual Franquesa
Vocal 3: Antoni Garcia Serrat
Vocal 4: Rosa Capell González


Especialitat: Disseny gràfic

Tribunal titular número 01
President/a: Sonia Jou Caballero
Vocal 1: Judith Gabriel Gine
Vocal 2: Laura Francesca Bellver Poissenot
Vocal 3: Sergi Antoni Mariñosa Plaza
Vocal 4: Eusebi Vila Delclos

Tribunal suplent número 01
President/a: Mireia Cases Cervos
Vocal 1: Marc Albertí Collado
Vocal 2: Montserrat Marsa Alaman
Vocal 3: Montserrat Sayol Salomo
Vocal 4: Xavier González Xargay


Especialitat: Mitjans audiovisuals

Tribunal titular número 01
President/a: Elisabet Salvador Guillen
Vocal 1: Nelson Grassot Redondo
Vocal 2: Maria Ángeles Ballester Mas
Vocal 3: Eduard Antoni Ducros Marsol
Vocal 4: Juan Antonio Chafer Uralde

Tribunal suplent número 01
President/a: Beatriz Gil Gómez
Vocal 1: Alfonso Sala Montañes
Vocal 2: Cristina Fonseca Pablos
Vocal 3: Maria Beltran Jimenez
Vocal 4: Luisa Diaz Álvarez